THOMSON 32WB842S , czy Loewe 32 Nemos ?

Zorro

New member
WB 842 raczej już dzisija nie kupisz. Nemos to dobry TV,ale zastanów się na JVC D25 - sam go mam i uważam go za najlepszy TV CRT.
 

wlod55

New member
Oba telewizory są do dostania w Domarze Bydgoszcz.Poszukaj w necie.Na dodatek mają niezłe ceny i dobre raty,gdyby ktoś chciał :)
Pozdrawiam
 

tomkas4

New member
Nemos ma pewnie jeszcze lepszą jakość od wb842s ale trzeba jeszcze do ceny dodać stolik, który thomson ma zintegrowany i ciekawe jak z serwisem - Loewe to mało znana marka a thomson ma dużo punktów serwisowych. Wg mnie Thomson WB842s ma doskonałą jakość i podobno jest dostępny w sklepach.
 

Piapi72

New member
wszystko kupisz i to tanio

32WB842s jeszcze spokojnie kupisz w super cenie w sieci Avans cena to 2999,- ( w media masz cenę 3799,-) jest to rewelacyjny telewizor o super walorach dzwiękowych suboofer 40wat plus głośniki 2x20wat pip pap i pat. i ten wygląd !!!!! dodatkowe info znajdziesz na www.photo.thomson.com.pl polecam
 

martin$

New member
martin$ napisał:
Witam . Mam wielki dylemat , ktory model wybrac . Prosze o opinie i za ile mozna kupic oba Tv ? Pozdrawiam
Bardzo dziekuje za Wasze opinie . Chyba wybiore Thomsona ( jest ok. 1000 zł. taniej ) , a moze ktos ma inne propozycje ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jednak byłbym za Loewe .
Obraz oceniam jednak wyzej niż w Thomsonie, mozliwosci również.
Wyrazistość , naturalne kolory są po stronie również Loewe.
pozdrawiam
 
Do góry