Philips PW 9520 za 2650.

pery

New member
kukes napisał:
na allegro można kupić ten model za 2650 , myślę że ta cena jest dobra , co o ty sądzicie?http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=81840794. Orientowałem sie w paru sklepach ale tej ceny nikt nie przebił.Jak macie jakieś namiary na sklep gdzie można kupic za podopne pieniądze bede wdzięczny!!!!
ja mam od tego gościa w\w tv. przesyłka doszła szybko wszystko było oki. a skusiła mnie właśnie cena
p.s zadzwoń do niego to może jesze cena spaść :D ,pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
cena powinny -jeśli z allegro być niższa
Ale lepszą jakością dysponuje Thomson WB 842 - ma bardziej naturalne kolory
Świetnie się prezentuje i zbiera znakomite oceny.
pozdrawiam
 

kukes

New member
dostałem tv , obraz jest naprawdę niesamowity, jednak oczywiście ani gwarancji ani faktury - standard na allegro.
 

stereoman

New member
nie rozumiem
gość pisze OD REKI GW.F.VA
po naszemu od ręki gwarancja,faktura vat

no to czemu tego nie żądałeś ????
dobrze że chociaż dobrze gra -
 

kukes

New member
dostajesz przesyłke za pobraniem, płacisz , otwierasz, i niestety nie ma wszystkiego- normalka.Philips Polska wymaga do naprawy gwarancyjnej gwarancji ,,philips polska,, a nie jakiejś rejestracji w necie.( na szczęscie ja juz gwarancję i całą reszte mam )
 

pery

New member
kukes napisał:
dostajesz przesyłke za pobraniem, płacisz , otwierasz, i niestety nie ma wszystkiego- normalka.Philips Polska wymaga do naprawy gwarancyjnej gwarancji ,,philips polska,, a nie jakiejś rejestracji w necie.( na szczęscie ja juz gwarancję i całą reszte mam )
yyyyy no to jak żeś załatwił tą gwarancje?????
 

aquamarcin

New member
Witam właśnie trafiłem na to forum ponieważ przymierzam się do kupna nowego 32" TV napisz jak wrażenia z 32PW9520. U mnie w słupsku nic nie ma znalazłem 1 sklep gdzie podłaczony jest ten TV ale sygnał jest z szumem i jak właczy się pixel plus 2 to wygląda gorzej jak na daewooo :). Napisz jak chodzi w samych 100 Hz ponieważ obok stał zwykły philips 100Hz i obraz był jakby troszkę lepszy na słabszym.

Pozdrawiam
 

kukes

New member
jeśli chodzi o obraz mam podłączony tv do zwykłej osiedlowej kablówki i obraz jest naprawdę żyleta , szczególnie tvn , sam byłem bardzo zdziwiony taką jakością, żadnych szumów , bardzo ostry, wyrażny obraz!!! mam go podłączonego do dvd panasonica rv32 , a więc żadna rewelacja , i obraz jest niesamowity, matrix II normalnie rozłożył wszystko co widziałem ( pewnie już tylko hdtv może mnie zaskoczyć) z czystym sumieniem mogę go polecić wszystkim , świetne tv za dobre pieniądze.
 

Paolo

New member
niepokoi mnie negatywny komentarz dla tego faceta sprzedajacego na allegro:
"Towar z aukcji nie dotarł.NEGATYW.Kupiłem Projektor za 16000 z uszkodzonym głośnikiem . Nie otrzymałem jak i inni kupujący racunku ,gwarancji,paragonu.Sprawa skier. do sądu ,wszystkich urzędów,ZNANY POLICJI.Nie posiada Sprzedaje towar z auta"
 

kukes

New member
towar dostałem . oprócz braku faktury i gwarancji, wszystko ok tv śmiga pięknie , mogłem z gościem umówić sie u niego ale nie chciało mi się jeżdzić.raczej śmiało możesz u niego kupować.
 

aquamarcin

New member
Witam dzisiaj zamówiłem w Maximedia mam nadzieję że nie będę żałował cena 2950 z przesyłka. Kupował ktos u nich ?
 

kukes

New member
jeśli chodzi o tv napewno nie będziesz żałował , naprawdę za tą kasę świetny crt , ja musiałem wymienić jeszcze dvd na s 49 panas i teraz jest już ok, jeśli chodzi o ten sklep inter. to czytałem parę postów o nim i wszystko było raczej ok.Jak się cieszę że nie kupiłem lcd :D musiałbym rozwiązywać kolejne problemy ( sygnał )ale dobrze że są ludzie ,którzy kupują taki sprzęt przynajmniej rynek sie rozwija:p
 
Do góry