Loewe Aventos 3981 czy Thomson 32WB842S?

Masta_J

Active member
Bez reklam
D-SUB tryb overlay i tylko 1024x768 ?

Witam!

Piszę tu na forum bo skutecznie wyleczyliście mnie z zakupu mojego niedawnego faworyta a mianowicie Szajsunga WS32Z308P za co jestem niezmiernie wdzięczny.

Zamiast niego kupiłem pierwszy TV z tematu tego posta (Aventos 3981) gdyż drugiego TV z tematu nie było nigdzie (32WB842S).

Niestety nie sprawdziłem przy zakupie ceny stolika a gdy ją usłyszałem to spadłem ze stołka :( coś koło 1300 zł za oryginalny stolik a i tak za uniwersalny trzeba dać conajmniej 500 zł.

Stąd moje pytanie czy popełnię wielkie przestępstwo jeśli teraz gdy dostępny jest Thomson sprzedam Aventosa i kupię Thomsona, który już jest ze stolikiem i jeszcze cena wraz ze stolikiem jest niższa niż samego Aventosa bez stolika?

Innymi słowy wraca pytanie z tematu:
Co byście wybrali:
Loewe Aventos 3981 czy Thomson 32WB842S?

Na nowego Aventosa kupca znajdę a Thomsona mogę mieć za 3300 zł.

Oczywiście z samego TV jestem ogromnie zadowolony i pytam czy będę równie zadowolony z Thomsona?

Dziękuję serdecznie za Wasze uwagi i pozdrawiam
 

thomson100

New member
Masta_J napisał:
Witam!

Piszę tu na forum bo skutecznie wyleczyliście mnie z zakupu mojego niedawnego faworyta a mianowicie Szajsunga WS32Z308P za co jestem niezmiernie wdzięczny.

Zamiast niego kupiłem pierwszy TV z tematu tego posta (Aventos 3981) gdyż drugiego TV z tematu nie było nigdzie (32WB842S).

Niestety nie sprawdziłem przy zakupie ceny stolika a gdy ją usłyszałem to spadłem ze stołka :( coś koło 1300 zł za oryginalny stolik a i tak za uniwersalny trzeba dać conajmniej 500 zł.

Stąd moje pytanie czy popełnię wielkie przestępstwo jeśli teraz gdy dostępny jest Thomson sprzedam Aventosa i kupię Thomsona, który już jest ze stolikiem i jeszcze cena wraz ze stolikiem jest niższa niż samego Aventosa bez stolika?

Innymi słowy wraca pytanie z tematu:
Co byście wybrali:
Loewe Aventos 3981 czy Thomson 32WB842S?

Na nowego Aventosa kupca znajdę a Thomsona mogę mieć za 3300 zł.

Oczywiście z samego TV jestem ogromnie zadowolony i pytam czy będę równie zadowolony z Thomsona?

Dziękuję serdecznie za Wasze uwagi i pozdrawiam

Bierz Thomsona jest super!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Thomsona dostaniesz za 2918 zł - jest koncówka. Wjechało kilkanaście sztuk.
Jakość najlepiej porównaj sam. Thomson extra sie prezentuje zintegrowany ze stolikiem. Narzekań nigdy nie było. Ale Loewe to też extra klasa.
pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
:)

kiki napisał:
witam
Thomsona dostaniesz za 2918 zł - jest koncówka. Wjechało kilkanaście sztuk.
Jakość najlepiej porównaj sam. Thomson extra sie prezentuje zintegrowany ze stolikiem. Narzekań nigdy nie było. Ale Loewe to też extra klasa.
pozdrawiam
Chopaki ten mój wątek jest z 19 stycznia :)Od tamtego czasu miałem już i Aventosa i Thomsona :)Dzięki i Pozdrawiam Masta_J
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ile osób tyle wyborów.
Tak czy tak - trzeba mocno się spieszyć z zakupami crt.
Jak ze stolikiem to Thomson prezentuje sie znakomicie. Umiejetne
korzystanie z siły głosu - eliminuje problemy./ nie na full /
Loewe - znakomita jakośc. Extra mozliwości i paametry.
Ale nic dziwnego -obydwa są naprawdę z wysokich półek
 

loewe

New member
Przeczytaj posty na temat Aventosa na forum zreszta moje a podejmiesz decyzję lub strona www.loewe-polska.pl czeka Ciebie to samo co mnie w najblizszym czasie pozdrawiam
p/s wolałbym tomsona ale w pełnej wersji tylko jak 32 cale z pipem najmniej awaryjne
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Twoja wojna - nie moja sprawa . Ale myslę że wcześniej wylądujesz w sądzie.
Teraz przegiąłeś . Znane są takie sprawy gdzie osoby rezerwujace domeny z nadzieja krociowych zysków - nie potrafię zgarnąć kasy - więc opowiadają niestworzone rzeczy .
Otóż moja siostra kupiła pięć lat temu 28 "Lowe - i telewizor gra znakomicie , nie psuje sie i przynosi zadowolenie jakościa obrazu. Więc dołącz do swojej antyreklamy ,że nie wszystkie . Że są zadowoleni .
A Ty na podstawie swojego telewizora wyciagasz daleko idące wnioski,

Jeszcze je próbujesz powielać ośmieszając firmę. Mam nadzieję ,że otrzymasz odpowiednią reakcję.
 

saltom

New member
Loewe Credo 7581 ZP

witam serdecznie,

moze ktos podpowie mi jak? gdzie? sprzedaz moj TV Loewe Credo 7581 ZP Stratosmettalic ( z uszkodzonym kineskopem )?!

ciagle sie zastanawiam dlaczego tak rekomenduje sie Loewe?!

serdecznie pozdrawiam

saltom
 
Do góry