Panasonic 36pl35p ?

martin$

New member
Witam . Czy jest ktos posiadaczem Tv Panasonic 36pl35p ? Czy wart jest wydania 4500 zł ? Prosze o opinie na temat tego modelu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
szkoda ,że osoby które czytaja forum i uczestniczyły w pokazach 36"Panasonica nie opisały swoich wrażeń.
Telewizor gra pieknie.
Obraz czysty , nasycony , pełny kolorów.
Swietnie sobie radzi z każdego sygnału.
Wpadnij na pokazy- zapraszam. warto !!!
pozdrawiam
 

Tomkiewicz

New member
Ponadto, chciałbym prosić Was o rzetelne i w miarę wyczerpujące opinie na temat powyższego modelu. Jestem w dość dziwnej sytuacji. Nadchodzi era LCD, plazma walczy o długotrwałe działanie w 100 % kontraście, a ja tak bardzo chciałbym pozostać wierny zwykłym telewizorom.
Na domiar złego interesuje mnie jedynie 36 cali, a to oznacza kłopot, gdyż ten rozmiar jest jak dobro - ciężko je odnaleźć.
Właśnie żywot kończy u mnie 29 calowy Finlux na kineskopie Toshiby, który funkcjonuje od początku lat 90-tych. Czas na zmiany, bo kocham kino - ale nie jako zabieracz czasu, bo czasu nigdy za wiele.

Tomek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
36" Panasonic w tym modelu - testowalismy - gra znakomicie.
Dostaniesz cene 4299 zł /dla członków forum/
Jesli chodzi o jakość - świetna biel , bardzo wyraźne kontury, naturalne kolory i extra głębia/
Jedyny problem ,że sie kończą
pozdrawiam
 

Tomkiewicz

New member
Dziękuję, lecz niestety w obecnej chwili mogę sobie pozwolić jedynie na kupno ratalne. Cena wydaje się być faktycznie sensowna.
Jeszcze jedno pytanie. Jaka jest rozdzielczość obrazu, którą prezentuje ten model ?


Tomek
 

Tanhauser

New member
Witam,

mam taki Tv. Użytkuję go od około roku. Faktycznie jest to rewelacyjna maszyna. Długo wybierałem TV i porównywałem go z serią PD30 i szczerze mówiąc nie widziałem różnicy wartej 3-4 k zł (taka była różnica w cenie zakupu).
Maksymalna rodzielczość jaką z niego wyciszniesz to 480p (tryb progresywny), ale muszę cię rozczarować, w tym trybie migotanie zabije cię w 30 sekund;) .
Jeśli szukasz dużego klasycznego TV do oglądania DVD, podłączenia konsol current gen czy satki, to nie możesz trafić lepiej.
Ja niestety zamierzam się mojego TV pozbyć z prozaicznej przyczyny - kupiłem Xboxa 360 i na tym Panasie nie mogę w pełni cieszyć się grami w HD :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Panasonic nie bedzie kontynuował tego modelu. Po sprzedaży stanów magazynowych - znikną z rynku.
pozdrawiam
 
Do góry