jaki telewizor 32"

Erol

New member
Jestem nowy więc na początek chciałem się przywitać.
Jestem na kupnie 32'' telewizora. Zastanawiam się nad Panasonic TX32PM11P lub Sony KV32CS71. Cena jaką chcę przeznaczyć na zakup to 2000 zł. I teraz pytanie - który wybrać?? Który z nich ma lepsze parametry jeżeli chodzi o dzwięk i obraz. Zastanawiałem się nad JVC AV32X5 ale jest czarny a ja chce srebrny. No i oczywiście jaki stolik dobrać do Sony a jaki do Panasonika?? Jak macie uwagi, rady i jakieś adresy to poproszę.
 

aragorn

New member
PANASONIC 42" PA50 CZY LG 42" PX4RV

Chcesz Panasonica PM11 --- u mnie na sklepie stoi PS12 (różni się od pm choćby tym iż nie ma filtra grzebieniowego) - Fakt , wygląda fajnie, ale gdy go testowałem na DVD to mam jakieś dziwne wrażenie iż 29" 4:3 mają lepszy obraz. Nie wiem - może to tylko kwestia gustu, niemniej jestem troszke rozczarowany Panasoniciem 32PS12. PM11 powinny mieć lepszy obraz, ale nie miałem szansy porównać. W Twoim przypadku radziłbym (jak zwykle w takich przypadkach) bezpośrednio porównać oba TV na swoim ulubionym filmie DVD (i pobawić się pilotami, bo sprzedawca może któregoś Ci specjalnie "podrasować").
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w klasie cenowej do 2200 zł
najlepiej wypada JVC 32 X 5 - trudny do zdobycia
oraz 32 PM 11 Panasonic.
Zalety poszukaj na wyszukiwarce
pozdrawiam
 
Do góry