tv projekcyjny

janpat

New member
składanie kina domowego - pomoc

co sadzicie o tv Sony projektor 3xlcd KDF-E50A11E? Czy jakość obazu jest podobna do plasmy? :?
 

Zorro

New member
Nie określiłaś o plasmy z jakiego przedziału Ci chodzi. Są za 5tys., a są i za 50tys. A różnica jest diametralna. Ale powiem tyle - wg mnie ten Sony gra wspaniale.
 

Dara

New member
hmm, trudne pytanie bo ten sony naprawde jest dobry, ale ja bym raczej był skłonny do kupna plazmy ale jest to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam
 

tom

New member
Witam, na temat tego odbiornika napisalem bardzo dużo i to dobrych opinii.
Odsyłam, np. na te stronę?
http://hdtv.com.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1823

Obraz jest naprawdę bardzo dobry (ocena subiektywna) gdy juz zaakceptujemy kąty szczególnie w pionie ...
Przyczepć się możemy jedynie do jakości czerni (i tak dzięki dynamicznej przysłonie nie jest ona zła) i ten fakt będzie na pewno przemawiał na korzyść plazmy. Jednorodność tła szczególnie na kolorze białym i szarym jest też "taka sobie", ale niektórzy urzytkownicy tego po prostu nie widzą ...

Pozdrawiam
 

masek

New member
MAM KDF-E50A11E

janpat napisał:
co sadzicie o tv Sony projektor 3xlcd KDF-E50A11E? Czy jakość obazu jest podobna do plasmy? :?
Mam go juz miesiac jestem bardo zadowolony za 6900zł nic lepszego sie nie kupi lepiej swieci od lcd sony 32 i 40 cale i od kazdej plazmy do 17tys .... wszedlem do sklepu byly plazmy i lcd wszystkie właczone oprocz projekcyjnego kdf 50... pytam sie sprzedawcy dlaczego jest wyłaczony a gość mowi zaraz pan zobaczy jak włacze dlatego bo ma lepszy obraz od wszystkich telewizorów sony... ijest w miare tani bardzo tani jak na ten obraz.... jego zaleta to 1280X720 w HD ....bardzo malo wazy i tym ma mały hdmi component ....
Wady
Katy ogladania i niestety przynajmniej 5 metrow od tv a i jeszcze jest troche głosny .... myzyka wszystko zagłusza a i zaleta nic sie nie wypala tylko żarówka po 8 tyś godzin kosztuje 100euro wymiana i dalej hula... jak masz jakies pytania to wal moge wysłac ci jakies fotki jego wejsć itp jak jestes ciekawy.
 
Do góry