Panasonic TX-32PM11P

bartek

New member
Witam

Jestem zdecydowany na panasonica tylko nie wiem czy TX-32PM11P czy TX-32PS12P, ten drugi ma nowszy kineskop za to pierwszy cyfrowy filtr grzebieniowy.Ciężki wybór.Proszę pomóżcie!!
Co daje ten filtr grzebieniowy i czy nie lepiej zainwestować w nowszy model?
 

chrzanek

New member
bartek napisał:
Witam

Jestem zdecydowany na panasonica tylko nie wiem czy TX-32PM11P czy TX-32PS12P, ten drugi ma nowszy kineskop za to pierwszy cyfrowy filtr grzebieniowy.Ciężki wybór.Proszę pomóżcie!!
Co daje ten filtr grzebieniowy i czy nie lepiej zainwestować w nowszy model?

to nie tylko filtr grzebieniowy, ale tez inna elektornika, pozatym ps12 robi dla panasonica daewoo a pm11 sa produkowane w fabryce panasonica na slowacji, nie zastanawiaj sie doloz pare zlotych. Juz pomijam takie fakty jak pamiec telegazety czy liniowe wyjscie audio ale ps12 ma wyblakly obraz pozbawiony konstrastu. A nowszy kineskop zazwyczaj oznacza gorszy, nie oszukujmy sie nowe modele sa coraz ubozsze ze wzgledu na obcinanie cen.
 

bartek

New member
Kupiłem wkońcu ps12 bo pm11 nie mogłem nigdzie dostać a jak już były to ceny kosmos.Narazie jestem zadowolony kablówka ok dvd super.Dziwne myslałem że je robią w Czechach a tu na pudełku made in Poland a kineskop made in Germany.
 
Do góry