Hmm....telewizor...

mit

New member
HDV - czyli High Definition Vita w domu! (komentarz)

Witam szanownych forumowiczów

Jestem tu nowy,więc wybaczcie że mogę napisać coś nie tak..ale przejdę odrazu do rzeczy:
-mam 3000PLN i potrzebuję TV,nie plazmę i nie lcd,tylko oczywiście kineskopa:) najważniejsze cechy które powinien posiadać to:

idealna,powtarzam idealna czerń (jest to dla mnie bardzo ważne,jak nie najważniejsze)

ładne naturalne kolory oraz dobra ostrość

32 cale (jak najlepsza geometria)

ładny odbiór cyfry na starym dekoderze Philipsa

jak najmniejsza głębokość

.......... i to tyle.Czy w takim przypadku mogę pmyśleć o Samsungu WS-32z316v ?Jeżeli nie to proszę o jakieś 2 czy 3 modele które możecie mi polecić które posiadają takie cechy,,,firma nie jest ważna,liczy się obraz...

Pozdrowienia
 

mit

New member
Plasma 50", czy LCD 50"

WItam.

Szkoda że nikt nie zainteresował się moim postem....
może chociaż ktoś powie mi coś o telewizorku Samsung WS-32z316v jestem na niego bardzo napalony a nie chciałbym mieć wpadki...
Pozdrowienia
 

Zorro

New member
To niestety musisz się "odpalić" na ten TV. Ale jesteś przykładem wzorowego lenistwa - wszytskie fora audio/videoo aż szumią o słabościach TV's Slim Samsunga, a Ty tu wyskakujesz z takim pytaniem. Możesz wziąć w tej cenie Philipsa PW9520, choć nie każdemu odpowiada jego obraz (mnie np. nie). Ja mam JVC D25 i to jest dopiero TELEWIZOR przez duuuże T - po prostu niszczy konkurencję TV CRT.
 

mit

New member
A te słabości to tylko ta geometria?czy na dodatek jeszcze obraz jest nie do oglądania...?jak odbiera telewizja z cyfry+?czy kolory są powiedzmy naturalne?Mogę prosić o jak najwięcej informacji...?Z góry dziękuję.
 

sajmony

Member
Jak możesz to odpuść sobie tego samsunga, technologia slim jest to dopiero nowinka która jest w fazie testów i raczej bedziesz miał więcej z nim problemów niż zadowolenia.
Ja też się do niego przymierzałem ale tylko przez chwilę zanim nie przeczytałem kilku forum, naprawdę nie warto.
Ja nabyłem JVC 32p40 i jest poprostu rewelacja, tylko z tego co wiem już nie do kupienia.
Pozdrawiam i życzę udanych łowów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Samsunga - na razie odpuść
Linie proste są mocno krzywe .
Sprawdź Loewe Aventosa 3981 - gra extra
ale musisz trochę dołozyc.
pozdrawiam
 

mit

New member
A co z głębokością kiki... nie chcę stolika bo nie mam gdzie go ustawić,mam półkę na którą wejdzie TV z głębokością do ok. 48 cm...
Pozdrowienia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
oczywiscie 32 D 25 - to jeden z najlepszych telewizorów jakie sie ukazały na rynku.
Sprawdź Loewe - alu musisz sie ostro śpieszyć.
Obecnie są już tylko na zapisy.
Ceny jak na Loewe - rewelacyjne.
pozdrawiam
 

mit

New member
Witam ponownie
Kiki,jeszcze raz pytanie odnośnie Samsunga 316v...czy testowałeś go już?czy naprawdę każdy egzemplarz ma tak spapraną geometrię???Czy tylko to jest jego największą wadą?jak mówiłem nie mam miejsca na TV o głębokości powyżej 45 cm a zrobiona półka kilka lat temu w narożniku pokoju właśnie tyle ma...szerokość w porządku.LCD mnie nie interesuje,tym
bardziej plazma.
Pozdrowienia
 

chrzanek

New member
WMV HD Ottonia Belize

jest pewno rozwiazanie :p

plazmatv7hk.jpg
 

smiglostopy

New member
co do tego samsunga slima...
mam od 3 miesiecy. jestem bardzo zadowolony. wbrew czestym niepochlebnym opiniom zawsze staje w jego obronie :)

dvd przez hdmi wyglada rewelacyjnie. program w hd super. filmy ze zwyklej tv (np itvn) 16:9 bez zastrzezen. jest problem z geometria przy zwyklym sygnale (nie jakis straszny, ale od czasu do czasu zobaczysz krzywe proste na srodku ekranu). moze jestem w tej dobrej sytuacji, ze korzystam z tego tv za granica i czesto ogladam programy hd...tvp1/2 moze wygladac kiepsko...
wez pod uwage, ze np WM2006 bedzie juz w hd. na slimie pelen wypas (za ta cene) - musisz mi zaufac. jeszcze raz podkresle ze dvd wyglada pieknie.

co do design'u nie bede cie przekonywal bo wiekszosc sie zgodzi, ze jest fajny.

tymczasem
 
Do góry