Jaka plazma do 37 cali?

robiplaz

New member
Witam szanownych forumowiczów zdaję sobie sprawę, że może trochę na skróty i powinienem więcej poczytać forum, ale mam prośbę zapadła decyzja, że dla syna na prezent komunijny będzie plazma z uwagi na rozmiary pokoju będzie ogladał z 2 do 2,5 metra max do 37 cali nie wiem czy są mniejsze plazmy? myślałem o panasonicu z serii x ale troszkę zwątpiłem po przeczytaniu postów na temat migotania, a może samsung o ile produkuje i jaki model, aha ma służyć do oglądania kablówki aczkolwiek sygnał cyfrowy i podłączenia kompa filmy z divix, więc hdtv nie jest mi potrzebny, sprzedawca w sklepie namawia mnie na samsunga 42 cale z najnowszej serii ale jest to dla mnie za duży telewizor, pozdrawiam serdecznie i czekam na podpowiedź.:)
 

amelia25

New member
rzeczywiście wspomniana plazma jest dobrym wyborem, ale może warto zastanowic się nad LCD - model np LG 37 LH 4000 - bardzo dobry telewzor i przede wszystkim energooszczędny :)
 

profi

Member
Autor wątku chyba zbłądził, gdyż dział forum dotyczy telewizorów kineskopowych CRT. Pytanie o plazmę raczej tutaj nie pasuje ;)
 
Do góry