PANASONIC TX-29PN1P / TX-29PM1P warto?? pomocy:)

Stecko

New member
Witam

Mam takie pytanko czy warto kupic ktorys z tych modeli PANASONIC'a - i czym one sie roznia? bo w specyfikacji wyglada na to samo... Nie stac mnie na drozszy TV wiec w gre wchodza tv 29" do 1100zl MAX:/
Jest tez sprawa DAEWOO - widzialem juz za 900zl 29" czy warto? jak wygladaja na tle podobnych cenowo - Thomson,Manta... Slyszalem tez ze tansze modele panasonic'a sklada daewoo wlacznie z kineskopem! prawda to drodzy forumowicze?:) z gory dziekuje za nurtujace mnie pytania:)

pozdrawiam,Artur
 

Stecko

New member
37 WL58 czy 37 GA6E czy ... czekać?

Pochodzilem dzis po sklepach i mialem mozliwosc poogladania troszke TV - widzialem w akcji panasonic'a i obok stal daewoo (dtz29uk3 jak sie nie myle) obraz byl duuzoo lepszy w panasonic'u Biel byla biala a w daewoo reaczj szara... panasonic byl drozszy o 200zl.. ale nadal mnie ineresuje czym roznia sie wpomniane 2 modele panasonic'a:) ...
 

Stecko

New member
Sony Bravia

Witam

ale PN ma filtr grzebieniowy a w PM sie go nie dopatrzylem:) i chyba PN jest nowszym modelem( niedawno wypuszczony) poprawcie mnie jak sie myle:) aha a co z tym filtrem? jest przydatny czy to tylko bajer?
 

Stecko

New member
LG RZ-42PX4RV - co to za Twór niby HDTV,ale z matrycą VGA...

aha:) i model PN ma jeszcze:
Układ wyostrzania krawędzi kolorowych obrazu (CTI)
Układ poprawy ostrości przejścia między fragmentami ciemnymi i jasnymi (LTI)

Układ DQ-DAF

... w sumie mi to nic nie mowi ale porownujac dane techniczne 2 modeli to wiecej ma ich wlasnie TX-29PN1P...
 
Do góry