Problem Z JVC 32 D25

adambujak

New member
Problem polega na tym że podłączyłem ten TV do kompa przez COmponent i zonk !!! występuje dominacja koloru niebieskiego.
Obraz jest nawet ładny ale niebieski
Kable są OK gdy Winda się włącza to jest piękny kolorowy obraz natomiast gdy już pojawia się pulpit to obraz staje się niebieski.
Zauważyłem także że po odinstlowaniu sterów obraz na pulpicie jest OK natomiast zaraz po instalacji obojętnie jakich sterów obraz staje się niebieski. Przełączałęm co się da w sterach i nic to nie daje. Pomóżcie mi proszę bo brakło mi już pomysłów.
 

adambujak

New member
Dzięki za pomoc ale już rozwiązałem problem.
Problem tkwił w sterach otóż nowsze stery od wersji 71.45 nie wykrywają automatycznie mojego TV na wyjściu Component a ręcznie nie można tego wyjścia uaktywnić bo go nie ma na liście do wyboru.
Gdy zainsatlowałem stery 71.45 do których ściągłem 270 stronicowy opis to odrazu mogłem sobie wybrać w Wizard-zie jakiego mam użyć wyjścia i w jakiej rozdzielczości !!!. I wszytsko wygląda super.
Jednakże pojawia się następny problem !!
BO jak grać w najnowsze gry na tak starych sterach ???!!!
będę musiał chyba zainstalować dwa systemy z różnymi sterami ale to jest głupota...
Nie ma jakiegoś programu który by wymuszał na nowy sterach do Nvidii włączenie wyjścia TV przez Component ??
 
Do góry