Chce kupić Telewizor 40' POMOCY jaki ??

Fatman_1

New member
Bez reklam
Jak nie masz za dużo kasy - weź Samsunga R51 a jak masz więcej to M61. Naprawdę niezłe telewizorki.
Wprawdzie pełne HD to nie jest ale...

Bravii bym nie polecał.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ja proponuje plazmę 43" pioneera, zresztą zależy co lubisz, napewno takie zapytanie z Twojej strony jest mało wyczerpujące i radze najpierw poczytaćinne tematy.

Pozdrawiam
 

dvd-r

New member
w MM widziałem ostatnio podłączone:
- plazma 42 "LG (nie wiem jaki model)
- LCD 40 czy 42 też LG

było demko HD z jakiegoś tam dziwnego źródła z naklejką LG

i powiem jedno. Nieporównywalnie lepszy obraz dawała plazma

na LCD wszystko takie sztuczne, cukierkowe. Na plaźmie super, naturalne kolory, rozdzielczość itp.

Nie wiem jak to wygląda na LCD Full HD - ale na tym co widziałem to kiepsko

Sprawdzę jakie to modele były i napiszę

Artur
 

zbig

New member
Ja też nie wiedziałem co kupić, biorąc pod uwagę moje warunki domowe ( wielkość pomieszczenia, sygnał itp.). Polecono mi kontakt z fachowcami z olsztyńskiego sklepu "LOCO" - znajdziesz ich w internecie. Potrafią świetnie doradzić, a ponadto mogą zrobić pokaz domowy kilku modeli. Taki pokaz pozwolił mi dobrać optymalny dla mnie sprzęt, choć wcześniej ostrzyłem sobie zęby na zabawkę o lepszych parametrach i sporo wyższej cenie, a ten co wybrałem był dopiero numerem czwartym na mojej liście życzeń. Po prostu optymalizacja zakupu i chłopakom z LOCO raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc. Zadzwoń. Uważam, że warto.
:wink:
 

fazi1234

New member
8000zł jestem w stanie wydać i chciałbym żeby było pełne HD da rade do 10000zł moge czegoś szukać. I powiedzcie odrazu gdzie najlepiej i najtaniej kupić ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
HD ready 40" - to Samsung M 51 - TV LCD mieści sie w Twoim przedziale cenowym
TV Plazma - 42" S5 H Samsunga
TV Plazma - 42" Panasonic PV 500
Ale może warto dołozyć i szarpąć Pioneera plazmę - zdecydowanie nr 1- na rynku. Tym bardziej że kupujesz na lata.

pozdrawiam
 
Do góry