Jaki TV 29-32" - mam już mętlik

kamster

New member
Witam,
Przejdę do rzeczy.
Na początku myślałem o tych ślicznych Samsungach Slimach (wprawdzie przejechałem się na lodówce Samsunga - głośna jak cholera) ale chciałem dać im szanse.
Wertowanie internetu jednak sprawiło, że porzuciłem pomysł kupowania tych TV.
Następnie już byłem zdecydowany na JVC 32 X 5 BU.
Ma dobrą opinię na forach
Jednak znowu przeczytałem masę głosów, że obraz nieostry, że zła gometria, że w formacie 4:3 beczki.

I już nie wiem co robić. W końcu nie kupie żadnego telewizora.
Czy jest jakiś sensowny TV o przekątnej 29-32" w cenie do 2000-2300zł?

Jeśli tak to czy może ktoś po prostu podać mi jego model...

Please..... Ja już nie mam siły :(
 

monsudo

New member
a ja powiem Ci: wróć do rozważenia zakupu JVC X5 - kupiłem go miesiąc temu...owszem jest beczka w formacie 4:3 ale...tylko wtedy kiedy go włączysz :))) Przecież jak raz ustawisz panoramę to już zostanie - pierwsze kilka godzin oglądasz i się przyzwyczajasz...postacie nie są aż tak mocno rozciągnięte...

Co do ostrości to wszystko zależy od ustawień - ja mam ok...oczywiście subiektywna ocena...ale wszystko zależy od jakości sygnału...ja mam kablówkę i standardowo najlepsze są TVN i klony...

Cena spada tych tv...ustawień ma dość dużo...formatowanie extra...
 

ANDREW

New member
troche dziwne kupowac tv 16:9 zeby ustawic mu 4:3. Jezeli rozciagnięgniecia ci przeszkadzaja to kup tv 4:3 i spoko. Po co sie pozniej wnerwiac jakimis beczkami itp.
 

kamster

New member
Kurde,

Miałem nadzieje, że właśnie usłysze, że JVC 32x5 jest ok i żebym je brał.
Więc je wezme.

Jak jest tu ktoś, kto ma coś przeciwko. To niech powie teraz albo zamilknie na wieki. Bo jak po zakupie dowiem sie, że mogłem kupić coś lepszego i jeszcze nie daj Boże taniej to będę wściekły :)

PS.

I jeszcze jedno. Na rynku są dostępne dwa modele JVC 32X5 oraz 32X5 BU czym one się różnią? (jeśli wogóle czymś się różnią)
Czy ten BU to jakaś skromniejsza wersja bo jest troche tańszy.....
 

staszek9

New member
Jaki rozmiar?

Różnica to kolor przedniej ramki wokół kineskopu :
S-SREBNA
B-CZARNA
P.S.Masz jeszcze SONY 32FQ70 za 2200zł.
 

wkw75

New member
Torrenty HDTV

A widzialeś "na żywo" Philipsa 29PT9020 (29 cali 4:3) lub 32PW9520 (16:9 32 cale) ?? Oba są z technologia PixelPlus 2. Ja jestem zachwycony obrazem, niesamowitą głębią ostrości i fantastycznymi,czystymi kolorami! Jeżeli nie widziałeś w akcji tych TV to zobacz je w jakims sklepie przy dobrym sygnale najlepiej z DVD...Dla mnie odlot... Ale to trzeba zobaczyc!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wpadnij do sklepu zrobimy wszystkie testy -.
Najdroższe telewizory na rynku - to TV Loewe 29 Nemos
Oceny wyłacznie znakomite. Po obniżce cen wart zainteresowania.
Jeśli masz tyle, to telewizor 29" - ze stolikiem oryginalnym za 1299 zł kosztuje obecnie- 3399 zł
Znakomita jakość
Sprawdź 29 FH1 JVC - ale nie jest tani.
oraz specjalne modele Thomsona
pozdrawiam
 

andre92

New member
?????

Do mnie dzisiaj dostarcza thomsona 612 ale od wczoraj nie jestem pewny czy dobrze zrobiłem kupując teraz tV, gdyż zobaczyłem obraz na LCD - Philips 37PF9830 - coś pięknego - no ale ma pełną matryce 1920x1080. Wiec ja radze ci tak: masz 2 wyjścia:
1) jeśli bardzo, bardzo nie potrzebujesz teraz nowego tv to wstrzymaj sie na 2,3 moze 5 lat az do momentu gdy rozpowszechni sie na dobre hdtv (mówie tu o stacjach i programach nadawanych w tym formacie, a nie o sprzęcie). do tego czasu powinny tez spasc ceny odbiorników i kup sobie taki wypasiony lcd.
2) Jesli naprawde nie masz juz na czym ogladać to kup sobie najtańszą 29 lub 32 ( bo coś mi sie zdaje ze te różnice w jkości są tak naprawde znikome - przynajmniej biorąc pod uwage róznice obrazu miedzy crt a w/w philipsem lcd) i za pare lat --> patrz pkt. 1 :D
 
Do góry