czy są tu użytkownicy SAMSUNG 308 SLIM ???

artek

New member
Halo...
W sieci czytam dużo opinii dotyczących kiepskiej geometrii tego modelu. Czy są to opinie zasłyszane, czy Wasze własne (rzeczywiste) problemy?
Ja w różnych sklepach tego nie dostrzegłem. Po za tym obsługa twierdzi, że albo jest to do ustawienia przez serwis lub wymiana egzemplarza (odpowiadzialna jest za to dana seria w produkcji).

W sklepie zaskakuje mnie na plus:
1-obraz prezentuje się bardzo fajnie (ostrość)
2-cyfrowe wspomaganie płynności obrazu (ale nie miałem okazji tego dostrzec)
3-dobry efekt do sygnału antenowego i DVD
4-a do tego: *HD compatybilne*PIP*mała głębokość*

Z góry dziękuję za opisy doznań i krytyczne uwagi do powyższych argumentów (bym nie popełnił błędu za 3.000zł) - POZDRAWIAM
 

sensei

New member
JAK NAJLEPIEJ połączyć KOMPUTER z TV LCD ???

Podpinam sie pod pytanie, bo jestem na etapie kupna i te 1000zl doplaty do HD byloby do przelkniecia...
 

sensei

New member
Do znawców tematu!

ok, juz sobie odpusiclem... chyba wogole poczekam z rok z zakupem jak 1920x1080 LCD zejda z cena do akceptowalnego poziomu :cry:
 

kobi-2-projekt

New member
Mam właśnie tego slima i jestem z niego w 100 % zadowolony. Jako ze pracuje w sklepie rtv to moglem sobie wymieniam te telewizory do woli i wkoncu trafilem na taki ktory nie ma zbyt wielkich problemow z geometri.a . ten problem jest porownywalny z tymi ktore mialy samsungi plano. jesli chodzi o obraz to jest bardzo dobry.
 
Do góry