Doradzcie co kupic do 2000-2400 zl z dobrymi parametrami 29&

gorlik

New member
Pytanie do posiadaczy sprzętu Harman Kardon

Witam, jestem na forum nowy. Przesledzilem tematy ktore mnie interesuja i szczerze mowiac kazdy poleca co innego. Ja poszukuje telewizora do 2000 zl gora do 2400. Moje wymagania to 29 cali bo wiekszy chyba nie ma sensu do pokoju moich rozmiarow. Siedze od telewizora okolo 2 - 2,5m wiec zalozylem ze 29 cali bedzie ok bo 32 to za duzy na tak maly pokoj. Przeznaczenie telewizora 50% ogladanie programow z kablowki ZTP (www.ztp.com.pl) 35% ogladanie filmow z komputera no i 15% to w przyszlosci filmy z DVD jak juz znudzi mi sie z kompa. Rowniez mozliwe ze w niedlugim czasie pokusze sie na jakas wypasiona konsole x360 lub PS3 wiec to tez ma znaczenie. Rowniez wplywajacym parametrem przy wyborze majacym wplyw mialo by podlaczenie kompa do TV i jak to jest z jakoscia obrazu wtedy. CZy da sie cokolwiek przeczytac np wchodzac na jakas strone czy to odpada (jesli odpada to pomijamy ten punkt zalozen).
ZALEZY MI NA BARDZO DOBREJ JAKOSCI OBRAZU!!! (dzwiek w przyszlosci bedzie rozbudowany o kino domowe)

A oto lista moich propozycji nad ktorymi rozmyslam prosze o porade i ewentualne sugestie urzytkownikow takich modeli telewizorów:
1. Samsung CW-29Z306V (slim) - 1699 zl
2. Panasonic TX-29PX15P - 1899 zl
3. THOMSON 29 DX 400 - 1645
4. SAMSUNG CW 29 Z 306 V - 1930 zl
5. SAMSUNG CW 29 M 266 T (narożnikowy) - 1623
- w sumie to TV bedzie w narozniku stal wiec taki model tez moze byc :)

Bardzo dziekuje za pomoc i na pewno cos wybiore jesli mi pomozecie.
 

dvd-r

New member
Witaj!

Chciałbym tylko zauważyć, że jest to strona hdtv.com.pl czyli piszemy tu o TV z możliwością oglądania na nich czegś więcej niż 720x576. Zważywszy, że chcesz używać Xboxa360 czy PS3, które mają odpowiednio wyjścia Component czy HDMI i potrafią podać rozdzielczość do 1920x1080 to powinineś się zainteresować TV ze znaczkiem HD Ready czyli jeśli CRT to z wejściem Component (nie znam modeli) a jeśli LCD/Plazma to np. HDMI.
Dołóż z 500 zł i uda się kupić choćby Samsunga 27T51 czy może inne modele, które na pewno polecą ci ludzie z tego forum

Artur
 

tomek

New member
Ja moge polecic samsunga 26r51b : ) (sam kupiłem go dla x360,już się nie moge doczekać gry w H2,PGR3 w 720p ws :p )
IMO zakup tv 4:3 juz się nie opłaca.
PO kolei:
Tv,kablówka oraz analogowa chodzą wg. mnie dobrze.
DVD świetnie
Materiał HD poezja :shock: ,również jako monitor do PC samsung spełnia swoje zadanie perfekcyjnie! (12metrów kabla tv<=>komp,a ja lenie sie na łóżku z klawierką oraz myszką klikając w net)
Oglądanie divxów (również tych HR) na lcd to porażką,pixeloza,pixeloza i raz jeszcze pixeloza. :p
Ja wachałem sie pomiędzy lg a samsungiem.Wybrałem samsunga i się nie zawiodłem. :)
Warto dołożyc te no nie małe pieniądze (1200zł) i zakupić tv lcd
:D

edit: nie żebym nawamiał Cie na lcd,ale uwierz mi że gdy po raz pierwszy zobaczyłem tv lcd w ruchu (a był to r41b) nie było już odwrotu. :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
z wymienionych njalepiej mimo wszysko gra Panasonic.
Jednak mając na uwadze fakt że masz stać się również posiadaczem konsoli kup telewizor 32".
Określ jednak max kwotę wydatków
pozdrawiam
 
Do góry