Thomson 32 WB 842 S

Jaro

New member
Witam,
Bardzo poważnie rozważam zakup telewizora 32". Z parametrów wynika ze wspomniany w temacie thomson jest chyba dobrym wyborem w tym przedziale cenowym. Duzo juz bylo pisane na tym forum o tym tv ale nie znalazłem odpowiedzie na jedno pytanie, dla niektórych pewnie trywialne, czy ten telewizor musi stać na firmowym (w opisie nazwanym zintegrowanym) stoliku? mam fajny zestaw mebli i firmowy stolik zupełnie mi nie pasuje.
Bardzo prosze o info na ten temat. jezeli tez ktos ma jakieś propozycje na inny TV w tym przedziale cenowym tez chętnie poczytam.
Pozdrawiam
 

Jaro

New member
LCD 26" Samsung czy Sharp?

sprzedaja ze stolikiem ale niestety ten telewizor moze stac tylko na firmowym stoliku a mnie to nie pasuje.
szkoda, bo ten telewizor jest naprawde niezły
 

Zorro

New member
Napisz , ale możesz wydać. Ja też już byłem zdecydowany na ten model , a jednak też przeszkodził mi stolik. Co kupiłem ? JVC 32D25. I jestem baaaardzo zadowolony.
 

tomkas4

New member
Re: Co kupić, HDMI czy component ?

Witam!
Właśnie wróciłem z MM w Bydgoszczy i dostałem w cenie 2790 PLN Thomsona WB842S. Nie wiem czy jeszcze mają, dzisiaj była dostawa.
Jak się sprawuje będę wiedział dopiero w poniedziałek.
Pozdro!
 

Jaro

New member
Zorro napisał:
Napisz , ale możesz wydać. Ja też już byłem zdecydowany na ten model , a jednak też przeszkodził mi stolik. Co kupiłem ? JVC 32D25. I jestem baaaardzo zadowolony.

Mogę wydać ok. 3000 zł. A jak się mają parametry, jakośc obrazu miedzy jvc 32d25 a 32x5??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
JVC 32 D 25 - to extra klasa.
Jakośc jest rewelacyjna i to zarówno dźwięk jak i obraz.
Ale cena to 3999 zł
W tej klasie masz też Loewe Nemos
http://www.dsv.com.pl/loewe/index.html
znakomita jakość i też znakomite możliwości, menu prowadzące
w jezyku polskim
http://www.eeeby.pl/?q=nemos&c=1
dziś w cenie - 3999 zł
świetnie spisuje się też Loewe avntos3981 - też w znakomitej cenie.
Wszystkie wysokie modele schodzą szybko , bo zaden producent nie kontynuuje produkcji.
pozdrawiam
 

tomkas4

New member
Więcej plazmy od LG (komentarz)

Właśnie podłączyłem WB842S. wygląd tv extra. Obraz z anteny naziemnej bez rewelacji, ale jest dość słaby sygnał. Obraz z satelity idealny. Divx oraz DVD z komputera podłączony przez s-video bardzo idealny. Fajne menu i dodatkowe ustawienia. Myslę, że jak dojdę co i do czego w menu to będę bardzo zadowolony.
Pozdro.
 

pietka

New member
Witam,
Tomkas4 możesz coś powiedzieć po prawie miesięcznym użytkowaniu o Thomsonie?Jak się sprawuje?Właśnie mam zamiar go kupić jednak cały czas się zastanawiam.
Pozdrawiam
 

tomkas4

New member
TV sprawuje się znakomicie. Okazuje się jednak, że głośnik subwoofera ma wadliwą budowę przez co trzeszczy obudowa , ale wymienią go na inny. Na niektórych filmach w pewnych momentach widzę zmiany kolorów - bledszy, ostrzejszy, wydaje mi sie jednak że to wina doskonałej jakości obrazu, przez co widać zmianę ujęcia i ostrości z kamery, ale muszę to jeszcze sprawdzić na stacjonarnym DVD z dobrym filmem. Efekt ten zanika kiedy w tv i dekoderze sat przełączę wyjścia na video a nie rgb. Zachwyca mnogość wyjść - mam podłączony przez scart dekoder sat, komputer, można jeszcze video i dvd przez komponent, oraz inne rzeczy.Ogólnie jestem bardzo zadowolony, doskonała jakość!!!
 

pietka

New member
Dzięki tomkas4 za szybką odpowiedź :) .Właśnie mam okazję zakupić Thomsona za 3kpln.Naczytałem się dobrych opinii o tym TV i chciałem opinii kogoś,kto go użytkuje.Trochę miałem obaw,bo w porównaniu z innymi TV np.JVC albo Philipsem Thomson nawet na stronie firmowej ma bardzo suche i krótkie opisy tego co telewizorek potrafi.Brak tam wymyślnych systemów typu kompensacja ruchu,filtr grzebieniowy,CTI itp,itd.
Pozdrawiam
 

pietka

New member
Dzięki tomkas4.Już wcześniej to znalazłem i mam na dysku.Może różne firmy różnie nazywają te same albo podobne systemy i dlatego nie mogłem znaleźć odpowiedników w Thomsonie.Jestem laikiem w dziedzinie elektroniki :cry:
 

tomkas4

New member
Też się nie znam na tv, ale dużo szukałem (przeszło m-c) i czytałem różne opinie. Oglądałem w sklepie różne tv i podobały mi się wb842s-4,000 i philips 9520-3,200, a że chciałem tv do 2,500 więc chciałem kupić jvc AV-32X5, ale na moje szczęście na drugi dzień w MM dostali w promocji wb842s za 2,800, więc go wziołem bez wachania, jeszcze mieli na 10 rat po 280. Dla mnie teraz to najlepszy i najładnieszy dostępny 32calowy tv crt i myślę że w cenie do 3,000 nie ma lepszego.
Do tego dźwięk- oglądam fim przełączam jednym przyciskiem na film jest super moc, chcę wiadomości to mowa i basy zanikają do tego jescze muzyka i inne + korektor dźwięku i podbicia basu. bez kina domowego to super opcje.
pozdro
 

rojam

New member
a czy ktoś sie orientuje czy nadalsą te telewizory dostepne w MM w warszawie -thomsony 842 i czy one są tylko sprzedawane ze stolikiem (bo slyszałem ze jest zintegrowany)
pozdrawiam i dziekuje
 
Do góry