KUPIĘ !!!

sajmony

Member
Jeżeli masz dostęp do netu i chcesz kupić w sklepie internetowym, wystarczy poszukać ja w ciagu 5 min. znalazłem z 10 ofert sprzedazy.
 

adambujak

New member
sajmony nie wiem czy sprawdziłeś ale linki które mi podałeś są już nie aktualne ponieważ nigdzie ich już nie ma.
Znalazłem jedną sztukę w MM ale za 5000 PLN !!!!

Jestem już rozpaczony bo nie wiem co robić !!!!
 

corrado

New member
adambujak otwierasz przeglądarkę GOOGLE , wpisujesz czego szukasz i wyskakuje od groma linków, z których gro to sklepy internetowe z poszukiwanym przez ciebie towarem - krótka spiewka. Nie rozumiem co za problemy można jeszcze mieć!? :!: :szukaj: :arrow:
 

adambujak

New member
no wy to chyba nie rozumiecie albo ja się źle wyrażam pisząc !
spróbuj sobie to wpisać i zadzwonić do pierwszych pare firm które to oferują i co ZONK nikt nie ma i nie będzie miał tych TV !!
 

sajmony

Member
Sorry za całe zamieszanie, byłem przekonany że jak oferują to też maja w sprzedazy, to własnie specyfika Polskiego handlu, robią z ludzi idiotów. Ja kupiłem bez problemów w MM w Poznaniu na ul. Bukowskiej za cena 3999 i jak byłem parę dni temu podbić gwarancję to jeszcze stał na wystawie w tej samej cenie.
Pozdrawiam i zyczę udanych łowów bo tv naprawdę super.
 

adambujak

New member
Witam wszystkich.

Wiecie za ile kupiłem JVC 32 D25 !!!!!!!!????????????????

Sam nie mogę uwierzyć !!!!!
Już chciałem go brać z Warszawy za 3000 i byłem taki zadowolony.
Ale wieczorem zadzwonił do mnie kolega za załatwił mi go w Bielsku a ja jestem ze śląska więc do W-awy mam 400 a do Bielska 70 km a więc róznica ogromna, i mówi mi żę mogę po niego jechać i sprzeda mi go za !!!!!!!!! 2699 PLN !!!!!!!!!

I tym oto sposobem stoi już u mnie ale jescze w kartonie bo mam remont i dopiero jak skoncze remoncik to go wyciagne.
Sam nie moge uwierzyć że wyrwałem go za taką śmieszną kasę !!!
Teraz muszę kupić kabel Component podłączyć do kompa i heja !

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za odpowiedzi na moje pytania dotyczące zakupu TV. SUPER FORUM.
 
Do góry