Geometria SAMSUNG WS-32Z308P

siaski

New member
Kupiłem Samsunga WS-32Z308P i zauważyłem że obran wyświetlany na nim jest krzywy tzn. widać to na liniach poziomych i pionowych. Czy jest to wada fabryczna i można to reklamować?
Telewizor zakupiłem w MediaMarkt, wie ktoś jaka jest możliwość wymiany na inny TV np. JVC P40?

Z góry dziękuję za odpowiedz.
 

iwanex

New member
Tyle się mówiło o tym sprzęcie na tym forum że głowa pęka.
Prosta rada: Najpierw czytamy opinie a potem kupujemy.
Sam miałem go na oku ale po przeczytaniu forum poszedłem do sklepu i o zgrozo krzywo świeci !!!
 

sajmony

Member
Potwierdzam opinie kolegi, niestety najpierw trzeba czytać, też ogladałem ten tv ale po przeczytaniu forum, wybrałem jvc 32p40 obraz i dźwiek rewelacja, jak masz mozliwość zamień, chociaz będą twierdzić że ta geometria to w normie, bedzie cięzko ale ja bym nie dawał za wygraną.
 

roman

New member
iwanex napisał:
Tyle się mówiło o tym sprzęcie na tym forum że głowa pęka.
Prosta rada: Najpierw czytamy opinie a potem kupujemy.
Sam miałem go na oku ale po przeczytaniu forum poszedłem do sklepu i o zgrozo krzywo świeci !!!
Na tym forum już różne się mówiło,proszę sobie przypomnieć jak był wychwalany JVCX5,a to telewizor z brakiem ostrości, obraz mdły,szczerze mówiąc jeszcze takiego telewizora w życiu nie miałem,choć jest to piąty z koleji(myślałem że ostatni).Forum nie zawsze dobrze radzi,trzeba samemu na oczy kilka razy zobaczyć,a nie słuchać zachwalań ludzi,którzy go też nie widzieli,a chcą tu zaistnić!
 

korkodyl

New member
siaski napisał:
Kupiłem Samsunga WS-32Z308P i zauważyłem że obran wyświetlany na nim jest krzywy tzn. widać to na liniach poziomych i pionowych. Czy jest to wada fabryczna i można to reklamować?
Telewizor zakupiłem w MediaMarkt, wie ktoś jaka jest możliwość wymiany na inny TV np. JVC P40?

Z góry dziękuję za odpowiedz.


W ciagu 7 dni mozesz towar wymienic na inny w tej samej cenie lub drozszy! I nie musisz sie z niczego tlumaczyc!Nie podoba Ci sie i koniec!
Jesli minelo juz 7 dni - to odpusc bo nic nie zwalczysz a zostaniesz bez TV na 2 tygodnie (wysla do Samsunga i wroci z odpowiedzia "w normie" )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
hey Roman - a sprawdziłeś chociaż ustawienia pilotem i właczyłeś nastawy redukcji?
Czy tylko lecisz po łepkach - bo tak zauważyłeś i chcesz zaistnieć na forum
, kytukując tych co sprawdzili setki innych telewizorów
i to z tgo samego źródła ,obok siebie i godzinami wertując ustawienia w telewizorze.
Dziś Ci niezadowoleni - muszą czekać w kolejce .

Może latego ,że jak napisałeś
" szczerze mówiąc jeszcze takiego telewizora w życiu nie miałem"
szczerze mówiąc takiego telewizora w zyciu nie miałeś.
Jeśli miałeś to podaj ustawienia ostrosci tego telewizora
jakie parametry.

pozdrawiam
 

roman

New member
Nastawy zmieniałem,przy włączonych opcjach redukcji są zmiany,ale wciąż brak tej ostrości,należytej ostrości,a ostrość ustawioną mam na3/4 a nawet na full,ale dalej to nie to,brak wytłumaczenia,jedynie że to przepadłość tego modelu...
 

CORTEZ

New member
potwierdzam słowa romana, nie twierdzę, że 32X5 jest kiepski (bo są gorsze), ale mi po prostu nie leży. Zamierzam się go pozbyć - ktoś reflektuje?
 
Do góry