JVC HV-32D25

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam .
Telewizor otrzymał nagrodę Eisa
Był okrzykniety przez dziennikarzy jako przełomowy. Posiada :
D.I.S.T - dokładnie określa rodzaj odbieranego sygnału wejściowego.Jeżeli sygnał pochodzi ze stacji naziemnej
lub jest podobnym sygnałem TV, złożonym z sygnału międzyliniowego, jest przetwarzanyna sygnał skanowania progresywnego. Ten proces pozwala na dokładne przeskanowanie obrazu.
Przez proces "podnoszenia" określany jako Precyzyjna Interpolacja pikseli , rozumiane jest podwojenie poziomego skanowania obrazu o 625 liniach do 1250 linii. Pomaga to zwiekszyć rozdzielczość pionową i wyeliminować postrzępione linie ukośne.
W rezultacie gęstość obrazu wytworzonego przez D.I.S.T czyni skanowane linie praktycznie niewidocznymi.
Po tym jak sygnał został przetworzony jest on konwertowany z powrotem do sygnału miedzyliniowego a częstotliwość odchylania pionowego jest zmieniana z 50 Hz do 75 Hz , znosząc jakiekolwik migotanie.
Częstotliwość pozioma wzrasta z 15 kHz do 45 kHz aby podnieść ilość informacji dostarczonej w jednostce czasu , dając w rezultacie gładki obraz o bardzo stabilnym wyglądzie.
Dobrze wyposażony - Pip ,PAt
Jakość - jeden z lepszych tlewizorów na rynku.

Dźwięk też posiada bardzo dobry -ma oddzielny sobwoofer, daje sporego kopa
pozdrawiam
 

adambujak

New member
za odpowiedź ale doradzcie mi bo zastanawiałem się nad JVC P40 i juz g chciałem zamawiać a tu klops bo nie ma i nie będzie.
Dlatego teraz rozgladam się dalej i właśnie wpadłem na ten model D25.
Co kupić ? może szukać aż znajdę P40 a może brać bez zastanowienia tego D25, acha jest jescze Panasonc PX30
Co robić ??????
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli do kablówki to sprawdź LCD JVC 32 C 50
spełnia wszystkie oczekiwania.
32 D 25 to znakomity telewizor
Panasonic 32 Px 30 - też rewelacja
pozdrawiam
 
Do góry