Użytkownicy CTR Loewe Aventos podzielćie sie swoimi uwagami

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ale podaj co Ci opisać i który model?
Obecnie znakomita okazja - przy przecenie tych telewizorów.
Zła wiadomość - po sprzedaży nie bedzie następnych dostaw.
Trzeba się spieszyć .
 

Dru

Moderator
Pionieer vsx 915 - jakie głośniki?

jestem już po zakupie LOEWE MODUS`a C32. No i jestem bardzo z niego zadowolony-bardzo ładny obraz-ostry, barwy bardzo dobrze odwzorowane, dźwięk też czysty, klarowny. No i mnóstwo opcji przydatnych bardziej lub mniej (jest np. PIP na 2 tunerach :) ). Ale mam problem z ciemnymi obszarami obrazu, to znaczy np. kiedy facet w czarnym garniturze stoi na czarnym tle to ledwo co widać różnice między nim a tym tłem, po prostu bardzo się zlewa. Czy jest to kwestia ustawień kontrast/jasność, czy przypadłość tego modelu, czy może wszystkich telewizorów 100Hz??
 

sebaa

New member
Jestem posiadaczem Aventosa 3781 ZW od ośmiu miesięcy. Obraz z DVD i DVB (stary powizyjny phil 6010) żyleta i lepszego nie znalazłem a długo szukałem. Szkoda tylko że nie nadaje się do HDTV więc niedługo czas na zmianę. Telewizor ma duże możliwości rozbudowy ale chyba nie powstanie już nowy modem np. z HDMI lub tunerem DVB-S2. Napewno LOEWE za desing powinien dostać NOBLA.

Pozdrawiam!
 

janunio

New member
Bez reklam
Loewe w CRT to absolutny TOP.
Software to absolutny top.

Dlaczego więc poszli na dno businesu ?
Bo top musi być normą ! I wszyscy zaraz mają ten poziom.
Tylko Bill Gates się właściwie zabezpieczył.

Czy ktoś w Poksce kuma kiedy Bill stał się najbogatszym obywatelem świata ? Proszę o datę i za co ?

Teraz chyba Sharp kupił "markę".
LOEWE to wydmuszka.
Dwóch faciuw piszących kilka plików to nie jest recepta na busines tak jak kiedyś KISS - Dania.
 

Dru

Moderator
jeszcze raz zadam to pytanie użytkownikom LOEWE. Czy także macie przy odbiorze (głównie z kablówki, z DVD jest OK), że obraz jest w niektórych miejscach za ciemny? I przez to zacierają się granice pomiędzy podobnymi ciemnymi kolorami. Czy to kwestia ustawień obrazu. Proszę użytkowników o podanie sowich ustawień: jasność, kontrast itd.

Aha mój TV kupiłem za 3226 zł na http://www.avshop.com.pl/plugins/_newsedit/news/32/index.php

Pozdrawiam
 

GIMI

New member
Re: Śliczne demo HD NASA - 1,28GB

Witam

Janunio - Loewe jeszcze bynajmniej nie poszlo na dno biznesu jak to okresliles.

Obecna oferta jest po prostu super. Wyposazenie jak u zadnego innego producenta (DVB-T/C i DVB-S). Wkrotce takze HDTV wbudowane do srodka z MPEG4.

Sharp ma udzialy w Loewe a nie kupil marke.

POzdrawiam

GIMI
 
Do góry