Który telewizor ma najlepszą jakość obrazu ????

marcinoko

New member
ściemy kiki, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl

Witam wszystkich !!

Poszukuje 32" telewizora 16:9, gabaryty i wygląd nie mają większego znaczenia, interesuje mnie tylko jak najlepsza jakość obrazu, na telewizor chce przeznaczyć ok. 3.500 pln.
Doradźcie bo juz sie sam pogubilem i nie wiem co wybrać !! :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ojej nie ma takiego :) musisz wiedzieć co lubisz, do czego chcesz go używać, itp itd, najlepszy nie istnieje ponieważ ile gustów tyle opinii.

Sprecyzuj pytanie a napewno, opowiemy nasze odczucia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
albo sprawdź TV Loewe 32 Aventos
www.dsv.com.pl Loewe
albo dołóż ciut i kup 32 Px 30 Panasonica / obsługuje HDTV/
32 JVC p 40 / obsługuje HDTV/ . Jakość - extra.
Potwierdzona na różnych forach.
Pozdrawiam
 

marcinoko

New member
Telewizor bedzie służyć do oglądania filmów na DVD i grania na konsoli,oczywiście nie wykluczam kablówki ( UPC ) tak do 2-3 metrów od kineskopu ! Dołoże i postawie raczej na JVC gdyż osobiście używam 20 letniego przedstawiciela tej marki ! :) Słyszalem o konkurencji dla MM która wchodzi na nasz rynek i że ceny RTV mają obiecujące ! WARTO CHWILE POCZEKAĆ ????
 

braciak

New member
marcinoko !nie ma u nas telewizora 32 crt ktory odbiera chocby 720p !kiki to sprzedawca wiec raczej nie sugeruj sie tylko jego opiniami! duzo osob chwali thomson 842s philips pw 9520 9509 panasonic px 30 i niewykluczone ze jvc p 40 tez fajnie odbiera ale zaden z nich nie obsluguje w doslownym sensie hdtv tylko ewentualnie przeskalowuje rozdzileczosc na mniejsza czyli nie jest to juz hdtv!
 

marcinoko

New member
nie mam pojecia co to jest hdtv i jakieś 720p... i za bardzo w to nie wnikam ! chce tylko zeby ktoś mi polecil telewizor który ma jak najlepszy obraz co do tych wymagań jakie przedstawilem powyrzej ! zrobilem liste telewizorów które by mi odpowiadały i nie pisze ich nazw po to by porady byly jak najbardziej obiektywne i nie chce sugerować komuś odpowiedzi! wskazówki sprzedawców jak i użytkowników są jak najbardziej dla mnie cenne !

więc piszcie wasze sugestie co pozwoli mi dokonać najlepszego wyboru

pozdrawiam !!
 
Do góry