HD w JVC 32X5 ?

gassus

New member
Widze, ze niektore telewizory maja znaczek "HD compatible"/"HD ready"... czy mimo jego braku JVC 32X5 bedzie dobrze odtwarzal sygnal hd? Mysle glownie o konsolach nastepnej generacji, takich jak XB360 czy PS3.

I jeszcze jedno: czy uwazacie kupno tego telewizora za dobry wybor w swoim przedziale cenowym, czy rozwazyc cos innego?
 

ortax360

New member
tv JVC 32X5 nie jest HD-ready nie mozna na nim ogladac HD 720P I 1080i nie obsł. nawet 480p !!. Jezeli myslisz o konsola xbox360 lub ps3 i graniu w 720p lub 1080i MUZISZ POSIADAC lcd LUB PLAZME..
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Xbox360 będzie chodził pod 32x5 ale nie w wysokiej rozdzielczości!! Ten tv nie odbiera przyjmuje sygnału HD, a co do Sony PS3 to jeszcze na ten tamat nic nie wiadomo.

Pozdrawiam
 

gassus

New member
Dźwięk

Ja wiem, ze nie bedzie wyswietlal sygnalu w tej rozdzielczosci, ale chcialem wiedziec czy radzi sobie z przeskalowywaniem...
 

ortax360

New member
do ar2 ( co do Sony PS3 to jeszcze na ten tamat nic nie wiadomo?) .
Kolega jest w błędzie o PS3 wiadomo juz bardzo wiele .na pewno to ze GRY BEDĄ MIAŁY OBSŁ. hd 720p i 1080i nawet 1080p ,Jest nawet rozpatrywana mozliwosc wybru mIedzy jakoscią HD a SZYBKOSCIĄ GRY 60 KLATEK /SEK. bedzie mozna wybrac albo gra bedzie działac w HD 720P ,1080I w 30klatkach albo w480p ale za to w 60 k/s.
Do JVC x5 podłączysz xboxa360 i ps3 najlepiei przez kabel RGB obraz bedzie wyswietlany w SD 480i .,czyli bez rewelacji . Szkoda twoiei kasy na crt jvcx5, jezeli myslisz o konsolach X360 i PS3 musisz kupic minimum lcd 26 cali TV kineskopowe odpadaią nie dai sie nabrac na crt .Lepiei poczekac dołozyc kasy i kupuc LCD.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Kolega jest w błędzie o PS3 wiadomo juz bardzo wiele .na pewno to ze GRY BEDĄ MIAŁY OBSŁ. hd 720p i 1080i nawet 1080p ,Jest nawet rozpatrywana mozliwosc wybru mIedzy jakoscią HD a SZYBKOSCIĄ GRY 60 KLATEK /SEK. bedzie mozna wybrac albo gra bedzie działac w HD 720P ,1080I w 30klatkach albo w480p ale za to w 60 k/s.

Do finalnej wersji PS3 jeszcze długa droga, i mówienie o tym, że napewno będzie to albo tamto to jak na rok? przed premierą to troche za wcześnie, nowy xbox też miał mieć i HD-DVD i HDMI i nic z tych rzeczy narazie nie posiada. Gry w HD oczywiscie, że tak.

Uważam, że aby W PEŁNI wykorzystać możilwość PS3 i Xbox360 najlepiej wyposażyć się w odbiornik HD ready.
 

gassus

New member
Nie jestem osoba, ktora wyda na TV wiecej niz 2500zl - jeszcze sam nie zarabiam ;] Chodzi mi po prostu o to, czy bedzie sie dalo grac na nim komfortowo (moze nie tak jak na hd, ale ciagle...) w gry na kolejnej generacji konsol, a takze i przede wszystkim ogladac dvd, divxy i cyfre+.
 

gassus

New member
Sorki za 2-gi post z rzedu, ale:
1) Czym sie rozni dokladnie HD ready od HD compatible
2) Czy warto zamawiac telewizor wysylkowo, np. kurierem? Mieszkam w Krakowie, a najblizsze miejsce gdzie moge nabyc tego JVC to Wroclaw...
 

persefon

New member
Wrocław? Zobacz w Bigfoxie- tylko nie pamiętam czy przy Jubilacie czy na Karmelickiej. A tak jesłi już jesteśmy przy JVC- czy ktoś wie jak ma sie DIST do HD?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pinnace Showcenter 200 opis działania w praktyce

witam
gassus
JVC 32 x 5 - może działać po złączu analogowym
możesz oglądać dvd, cyfrę+, divxy

Hd ready to pewne minimum
rozdzielczość 720p + wejście HDMI
compatybilny - może być nawet CRT , który potrafi odebrać sygnał HDTV i pokazać go na ekranie - w swojej rozdzielczości

Oczywiście - najtaniej wyjdzie Ci w sklepie internetowym
2199 zł
pozdrawiam
 

gassus

New member
Bylem w bigfoxie na karmelickiej i chcieli... 3099 :/
Bez sensu, 900zl drozej niz na necie. Rachunek jest prosty.

Jeszcze raz pytam: jak bedzie wygladala wysylka tego telewizora, czy mozna zaufac w tym wzgledzie firmom kurierskich? Moze zamawialiscie/macie znajomego co zamawial telewizor wysylkowo?
 

persefon

New member
gassus- niby z Krakowa a targować się nie umie! Pierwszy raz BigFoxie, czy co? Ja na wejściu usłyszałem 2500 (tylko trzeba coś tam pogadać) a jak bym się decydował, to może coś jeszcze zejdą. Zawsze możesz spróbować sposób skuteczny na 90%-powiedz że w Mixie dają Ci lepszą cenę :)
 

gassus

New member
persefon - w ktorym bigfoxie? :] Bo wiesz, moze na rozmowe z 16 latkiem za bardzo ochoty nie maja, bo po wskazaniu gdzie TV stoi po prostu mnie gosciu olal... Przyjde nastepnym razem z ojcem, to moze sie potarguje.
 
Do góry