TV CRT 32" - co kupić, żeby nie żałować za rok lub dwa?

CORTEZ

New member
To mój pierwszy wątek na tym forum, więc po pierwsze witam wszystkich serdecznie :)
Postanowiłem, że jadę po telewizor do Niemiec (tam jednak sporo taniej). Ponieważ uznałem, że teraz jest najlepszy okres na kupowanie najlepszych odbiorników kineskopowych w miejsce najtańszych LCD (czyli znacznie gorszych) postawiłem na modele:

1) Panasonic TX-32PX30 (od 1130 euro)
2) Panasonic TX-32PD50 (od 970 euro)
3) Panasonic TX-36PL35 (od 620 euro)
Czy obydwa mają możliwość współpracy zHDTV? (bo , że PX30 ma to już wiem)

3) JVC AV-32X5 (od 570 euro)
4) JVC HV-32P40 (od 800 euro)

5) Thomson 32WB842 (od 950 euro)

6) Loewe Aventos 3781 (od 920 euro)

Osobiście skłaniam się ku Panasonicowi 32PD50 lub Thomsonowi (który mimo, że parametry zbliżone i dodatkowo stolik w zestawie - w przypadku Panasonica słono kosztuje), ponieważ z możliwością współpracy z HDTV są modelami przyszłościowymi, ale może skłonić się ku JVC (szkoda, że model HV-36P38 jest za drogi)? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że obrany kierunek jest tymczasowy bowiem przyszłość należy do matryc, ale chciałbym kupić odbiornik, który dostarczy mi pozytywnych wrażeń przez najbliższe parę lat i stanowiąc finał sprawdzonej, choć wychodzącej technologii zapewni lepszy (bądź na zbliżonym poziomie) odbiór do telewizorów LCD, które na dzisiaj jeżeli nie kosztują w granicach 6000 zł i wyżej są zauważalnie gorszym rozwiązaniem.

Co radzicie? Dziękuję za wszystkie opinie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wiekszość produktów w Kraju z gwarancja polska , bez kosztów wyjazdu dostaniesz taniej w Polsce.
Niektóre - znacznie taniej.
Możesz zainwestować inaczej - Kup LCD za 5300 zł + tuner HDTV / nakilka lat / i bedziesz mial lepszy system jakości.
Za dwa trzy lata - Programów HDTV bedziesz mial kilkadziesiąt .
pozdrawiam
 
Do góry