JVC czy PANASONIC??? Help!!!!!!

miras19

New member
Re: Nowe projektory SANYO i PANASONICA - czyżby 1080x1920 ?

Hejka!!!
Chciałbym was bardzo prosić w sprawie wyboru telewizoru!!!
Bowiem mój tata zamierza kupić sobie tv i polega w tym na 100% na mnie poniewarz w rodzince to ja zajmuje sie wyborem sprzętu

Jednak co do telewizorów to dostałem takiego oczopląsa że aż mi sie śmiać chce. Mój tata ciężko pracuje i nie chce go zawieść bo jak dotąd dobre produkty wybierałem.

Jestem pewien ze z ceną moge dociągnąć do 2500zł, i dobrze aby odbiornik posiadał filtry obrazu najbardziej mi zalerzy aby nie występował efekt komety, bo kiedyś taki tv miałem i denerwował w trakcie oglądania DVD.

Narazie z setek TV wybrałem te 2 wszystkie mi sie dobre wydają najbardziej jednak ten JVC ale do końca nie wiem więc dziękóje z góry za pomoc:)))

JVC AV-32X5
PANASONIC 32PX10
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
koncern został przy lepszym modelu
JVC 32 X 5 - za 2299
tzn , że ma znacznie lepsze notowania niż Panasonic.
Moja opinie jest podobna.
Lepszy obraz , lepszy design,lepsze formatowanie ma JVC
pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
wg mnie parametry obu są bardzo zbliżone, lecz formatowanie obrazu do 16:9 jest zdecydowanie po stronie JVC. Design zależy od gustu a o tym nie będziemy dyskutowac.
 

wolfixus

New member
Kalibracja isf

Witam,
dołączam się do postu mirasa. Jednak ja się zastanawiam nad Pansonikiem 29 PX 20 i JVC 32 X 5.
Przeglądając forum zachwalacie ten JVC. Mój problem polega na tym, że Panasonica mam możliwość oglądania w dostępnych mi sklepach, a JVC niestety nie. Musiałbym skorzystać z oferty internetowej, a nie chiałbym kupować TV w ciemno , czytając dużo np o błędach geometrii. Co mi radzicie? TV ma służyć do oglądania gł. kablówki i DVD z odległości od 1,5 do 3 m.
Jakie wady mają te TV.

pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dla pewnej grupy osób- spory problem to formatowanie 4:3.
Tu JVC jest najlepszy.
Nikt nie wnosił zastrzeżeń do jakości geometrii obrazu JVC.
Wszystkie nowe ekrany to 16:9.
Przy dobrej cenie - JVC dziś jest bardzo dobrym wyborem.
Dobre menu, szerokie możliwości sterowania, szybki intuicyjny dostep, angielskie wykonanie.
29" czyli 4:3 są zdecydowanie w odwrocie.
Pozdrawiam
 
Do góry