Jaki telewizor, cena 7000-10000 zł

cede

New member
o jeden browar za późno

Witam,


Chciałem sięgnąć po poradę, jak można się domyślić, związaną z planami zakupu nowego telewizora. Mogę wydać na telewizor od 7000 do około 10000 zł. Nie wiem jednak czy lepiej wybrać tv plazmowy czy LCD ( a może CRT ??? ;] ). Telewizor ma służyć do oglądania tv kablowej ( Aster ) oraz filmów dvd. Odległość od tv wynosi około 3 metry. Prosiłbym o jakieś konkretne porady w tymże temacie. Wielkie dzięki z góry.


pozdro,
Krzysiek
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Tematów na forum jest sporo, poszperaj a sporo się dowiesz :)

Ważne są Twoje preferencje, powiedz czego oczekujesz od kupowanego sprzęt a postaramy się doradzić, podaj jaka wielkość Cię interesuje (jaka wielkość pomieszczenia), czy nastawiasz się na odbiór HDTV czy może nie zależy Ci na tym.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do kablowki jeśli chcesz duży to
36 JVC p 38 /Eisa/ 5500zł lub Panasonic 36 pl 35 za 4400
tu odleglosci specjalnie nie graja roli jak siędziesz za blisko to pixele też zobaczysz.
Ale za 10.000 z trzech metrów - to może Sharp 32 gd1 - Hi end - jako jeden z dwóch/ jeszcze Loewe/ jest wyposażony w DVB. Posiada tuner w postaci oddzielnej skrzynki.
Ale gdyby pokombinować inaczej - to kupując - od dziś najlepszy ekran - JVC 32 C50 - w cenie 7950 - mozesz dokupić w rewelacyjnej cenie tuner HDTV, czyli najlepsze źródło sygnału.

Telewizor ze wzmocnionym tunerem.

Gdybyś chciał jescze trochę oszczędzić - to masz jeszcze 32" Sharpa p 50 - super jakość - przy extra cenie 6499/+ kino za 999 gratis/
Jeśli nie wymieniłem innych to znaczy w testach przepadły
Samsung- chodzi rewelacja -póki nie włączysz innych LCD: JVC,Panasonic ,Sharp
Brak mu drugiego planu . Gdy w wymienionych są chmury - w Samsungu jest niebieskie tło.
Gdy jest zielona murawa - kolor w Samsungu jest nieokreslony, gdy na ekranie napisy na biało w samsungu - szara biel.
Samsung ma dobra ostrość obrazu.

Plazmy - do Twojeo mieszkania najlepszym wyjściem będzie plazma - łagodniej traktuje słaby obraz z kabla , ma też łagodniejsze przejścia . Jeśli wybierzesz Panasonica PV500 - bedą za dwa tygodnie w sprzedaży w Polsce - z matrycą 1024 . To będzie najlepsza oferta na rynku w Polsce.

http://www.panasonic.com.pl/oferta.php?prod=2602
ale wyjdzie ok. 10.600 zł
Jeśli masz mniej kasy - to JVC B 50 za 7500 zł
lub Panasonic PA 50 - 6100 zł

jeśli masz pytania to wejdź na gg 2868228
pozdrawiam
 

cede

New member
Wielkie dzięki kiki za zainteresowanie tematem :) przeczytam, przemyśle, i zobaczymy co z tego wyjdzie.



pozdrawiam,
Krzysiek
 
Do góry