Jaki telewizor JVC, Panasonic do 2000 zł ?

nixon

New member
Witam :) Na początku podliżę się twórcom tej strony i powiem, że naprawdę podoba mi się pomysł stworzenia TAAKIEGO centrum informacji o wszelakiego rodzaju sprzęcie audio-video!
Życzę powodzenia w tworzeniu serwisu!
Mój problem jest banalny- mam do wydania kwotę 3000 zł
(wiem, że to mało ale lepszy rydz jak nic) na zakup telewizora i kina domowego. Jeśli chodzi o telewizor to chciałbym przeznaczyć na zakup 2000 zł (nie wiem czy w ogóle można zakupić za tę kwotę coś rozwojowego co zapewni mi odbiór HDTV?)
W moim przekonaniu w grę wchodzą: JVC, Panasonic, Thomson, LG
i Sony. Najlepszy by był telewizor 29 cali (małe mieszkanie), bez zbędnych bajerów do oglądania programów TV (prawdopodobnie przestawię się na jakiś zestaw satelitarny bo oferta kablówki w moim miejscu zamieszkania jest żałosna i do tego ta "SUPER JAKOŚĆ" :? ), oraz do odtwarzania filmów dvd.

Najbardziej by mi odpowiadały produkty JVC i Panasonic!
Sprzęt będę kupował pod koniec września.
Pozostałą kwotę chciałbym przeznaczyć na zkup "kina domowego"
W dziale "kino domowe" przeczytałem temat "Mam 1000 zł" i myślę
że propozycje Panasonic SC ht 520 i JVC THS 3 spełniły by moje skromne oczekiwania.

Tyle się tutaj dowiedziałem o HDTV ale nasuwa mi się jedno pytanie- 'Kiedy polska TV będzie nadawała w tym standardzie?"
bo znają c życie to do tego czasu to ja chyba kilka razy zmienię mój TV.

Czekam na jakieś życzliwe podpowiedzi co do zakupu.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witaj!

Zaczniemy od końca...

Kiedy polskie programy będą jeszcze nic na ten temat nie wiemy.

Zanim wybierzesz kino domowe podaj jak duży masz pokój i czy będziesz chciał używać tego zestawu także to muzyki, czy wyłącznie do kina.

Odnośnie tv mogę powiedzieć, że do końca września pewnie wiele się zmieni i dobrym okresem do sprawdzania cena/możliwości będzie wrzesień :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zdecydowanie tak. Przypomnij sie z Twoim zakupem we wrześniu powinieneś być zadowolony. Ceny trochę się uspokoiły ale za 3000 poinno być nie źle.
HDTV w Tej cenie to tylko 23" Lcd ale nakino - nie starczy.Lepiej więc kup dobry TV 32" plus kino i zaczekaj na rozwój sytuacji.
Panasonic 32" PX10 + SC HT 520
Lub komplet JVC 32 H 4 + kino THA 25
pozdrawiam
 
Do góry