Co powiecie na Thomsona ?

arty

New member
Co powiecie na 32 Thomson 402 - 100 HZ za 1899 ? Yo chyba lepsza oferta od 32 Daewoo. Sam nie wiem- proszę o radę.
 

sebaa

New member
Dobrze by było żebyś określił z czym to ma zadziałać:
-tuner satelitarny cyfrowowy np. C+
-DVD
-HDTV

Jeśli wybrałeś to forum żeby zadać to pytanie to zapewne jesteś ciekaw czy w przyszłości jeden z tych dwu TV da Ci możliwość pociecieszenia oka HDTV! Otórz nie! Do tego potrzebne jest wejście video typu composit lub VGA.
 

sebaa

New member
Z dwojga złego polecam kupić Thompsona. Choć niektóre z Daewoo miały kineskop Panasonica Quintrix i nieżle świeciły. Oceń sam co Ci pasuje na dobrym żródle np. DVD +ulubiona scena z filmu! Powodzenia!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Thomson to bardzo dobra firma , choć nie bardzo przyjęła się w Polsce .Obecnie po połączeniu się z firmą Chinską TTL - największy koncern eletroniczny na świecie / w Chinach 3.000 sklepów/ . Thomson ma ze swoim całym kapitałem ok. 30% udziałów. W Polsce nazywa się TTE.
Thomson wykonuje dużo urządzeń wysokiej klasy dla wojska , więc posiada dostęp do bardzo wysokich technologii.
Wybrany model Thomsona to naprawdę godna cena .
pozdrawiam
 

arty

New member
Tego Thomsona chyba odpuszczę . Zakochałem się w HDTV. Chyba jeszcze dozbieram . I szarpnę się na coś poważnego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Koncert Live 8 w HDTV (komentarz)

Ten telewizor jest super , prezentuje sie też extra .Dodam ,że niadawno /w Media 5999/ kosztował 7999 . Obecnie przy cenie 3800 - nie ma konkurencji.
pozdrawiam
 

gronicki

New member
Witam wszystkich

To mój pierwszy post na tym forum.
Wyczytałem, że model 32WB642 akceptuje tryb 720p, czy ten model też to potrafi (który model lepszy)? Czy znacie jakiś sklep w Warszawie gdzie możnaby go zobaczyć na żywo (oprócz różnej maści hiper, super marketów, nie dla idiotów itp)

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie każdy odbiornik posiadający złącze komponent jest w stanie wyświetlić HD.
 
Do góry