wielki problem z Philips 29PT9521

tjeRy

New member
Mam podłączoną pod niego PS3 z zainstalowany linuxem i dziś coś się zawiesiło, więc zresetowałem konsole bezpośrednio z tyłu przyciskiem ON/OFF. Dokładnie w tym samym momencie usłyszałem dziwny dzwięk z telewizora, tak jakby jednostajny pisk(PS3 mam podłączoną kablem component). Pojawił sie niebieski ekran i potem obraz calkowicie znikł(jeszcze przez chwile było słychac dzwięk, ale potem też ustał). Teraz gdy próbuje go włączyć wogóle nie reaguje, gdy wciskam przycisk na pilocie mruga kontrolka, ale obraz sie nie pojawia, słychac tylko ten pisk, po chwili pisk ustaje i kontrolka zaczyna migać. Próbowałem już kilkukrotnie, ale wciąż jest to samo. Czy ktoś moze orientuje się co się mogło stać ?
 

radzique

New member
Próbowałem już kilkukrotnie, ale wciąż jest to samo. Czy ktoś moze orientuje się co się mogło stać ?

Popsuł się ;)

Czy ta kontrolka miga jakoś w jakiś określony sposób ?
Gdzieś mam menu serwisowe do tego tv, może da się coś wyczytać.
Jak znajde to wrzuce.

Tak czy siak - serwis.
 

tjeRy

New member
Po włączeniu zasilania świeci sie normlanie, jednostajnie, ale po wciśnięciu przycisku na pilocie najpierw miga tak jakby reagowała, ale nic sie nie dzieje oprócz tego dziwnego pisku, który trwa jakies 5 sekund. Potem kontrolka zaczyna swiecic normlanie i jasniej i tak na przemian, jakby migała. To też trwa jakieś 5 sekund i potem zaczyna świecic normalnie. A jak znów coś wcisnę to dzieje się to samo.
 

Hazaret

New member
Może dlatego nie mam zaufania do Philipsa... ja wiem że tanie ale sprzęt sie kupuje na lata i tyle chce by działał bez zarzutów. Nie żeby Philipsa oczerniać ale wszystko jego co mam wytrzymywało góra dwa kwartały i padało, od golarki po TV :\
 

siwy25

New member
Kolega Hazaret do produktów Philipsa zaufania niema bo co jego kupuje prędzej czy póżniej mu zachoruje;), ja też kilka ,,rzeczy'' marki Philips mam a niektóre już swoje latka mają i dalej grają, dzwonią, golą, odtwarzają i odpukać o medyka nie wołają:), tak że ja na Filipka narzekać nie mogę. Wiem że jak coś się psuje to człowiek się denerwuje, ale nie ważne czy to Philips, Sony albo Sharp jak coś ma nawalić to nawali, najważniejsze byśmy my byli zdrowi i cali:eek:k: czego Wszystkim życzę!
 

acton777

New member
Bez reklam
siwy25 napisał:
najważniejsze byśmy my byli zdrowi i cali:eek:k: czego Wszystkim życzę!

Siwy :blagam: jedz dalej w takim stylu, a ja posiedzę, poczytam i :popcorn:
Mam nadzieję, ze od POPCORNU nie będę miał 50 cali w pasie...:mrgreen:
 

siwy25

New member
acton777 Ty z siwego się nie nabijaj;) bo od zajadania POPCORNU 50 cali w pasie Ci nie przybędzie co najwyżej przeciąg między ząbkami:mrgreen: będzie jak jedna siudemecka ubędzie;)
Pozdrawiam serdecznie!
 
Do góry