CRT 25-32" 1000-1600 zł

gozda

New member
Witam,

Po przeczytaniu części postów znajdujących się na tym forum uznałem, że na moje potrzeby najlepszy będzie telewizor CRT. (głównie oglądanie tv(cyfrowy polsat)+divxy (najprawdopodobniej przy użyciu wyjścia z karty graficznej z komputera), z konsol mam Wii i nie mam zamiaru przestawiać się na coś dającego większe rozdzielczości).

Mam wrażenie, że ludzie odradzali SLIMy.. Rzeczywiście oferują gorszą geometrię niż typowe stare CRT? Mi w zasadzie nie potrzebny jest wąski telewizor, nie ma to dla mnie znaczenia (dlatego też na siłę nie chcę LCD czy Plazmy).

Można obecnie kupić coś dobrego w cenach 1000-1600? (ostatecznie i do 2000 pewnie bym mógł dorzucić, ale wolałbym jednak troszkę taniej). Nie zależy mi też na największej przekątnej, pokój mam średnich rozmiarów.

Z góry wielkie dzięki za pomoc, bo naparwdę czuję się już strasznie zagubiony w tym wszystkim..
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo dużo , bardzo dobrych telewizorów mają w Leclerc Bielany - Wawa ul.Aspect.
Możesz poszukać ich również w necie. jak ich naciśniesz dostaniesz extra cenę. A zaręczam że mają extra telewizory CRT.
Powołaj się na portal i kontaktuj z kierownikiem RTV - Robertem.
 

kloss_tc

New member
mogę się wypowiedziec na bazie doświadczenia z CRT 29" Grundiga i LG

Geometria w LG 29FB5RLX była tragiczna - nawet przez menu serwisowe nie dało się wyregulować trapezów, poduszek itp itd. Dodatkowo - niestety - jakość obrazu również, być może wyższe modele są lepsze ... na 5 egzemplarzy w 2 występowało zjawisko, które określiłbym "wypalaniem się luminoforu" - gdy włączyłem obraz kontrolny i wyświetliłem menu TV po chwili żółty kolor robił się fioletowy, a plama schodizła dopiero po kilkunastu minutach :(

Grundig (bodajże 72-1002/7 czy jakoś tak) - geometrię ma już lepszą, nic się z obrazem nie działo. Ale menu w porównaniu do LG jakieś ubogie :)
 
Do góry