jaki telewizor 32 px 30 Panas cz 32 p 40 JVC do hdtv?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Porównałem dokładnie obydwa telewizory .Jeśli chodzi o możliwości Lepiej wypadła tv JVC - ma możliwość odbioru we wszystkich systemach HDTV. Panasonic - nie
Kolor czarny zdecydowanie lepszy w JVC/ Głębia obrazu znacznie lepsza w JVC. Design extra i w jednym i w drugim
 

max

New member
No dobrze ale co mi radzisz.Telewizor mam nadzieję pochodzi kilka lat więc dobrze żeby odbierał HDTV. Wyczytałem na innym forum że JVC ma szersze możliwości odbioru sygnałów hdtv. Tzn rożne rozdzielczości są odbierane w JVC a w Panasonicu niektóre.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli jeszcze nie kupileś - to informuję ,że oba telewizory akceptują wszystkie rozdzielczości .Obydwa chodzą super. Nie mażą , jak niektore slabe LCD. Mogą chodzić w straej i w nowej rozdzielczości a czas gra w tym przypadku na Twoją korzyść. Jesli spadna ceny na "szybsze"' lcd, masz zawsze czas do podjęcia właściwej decyzji.
Dla wielu osob jescze telewizory są lepszą alternatywą niż LCD. Tym bardziej ,że są znacznie tansze od lCD.
 

2chap

New member
kamera a lcd

Witam!

Ja zrobilem selekcje miedzy:

36" JVC P 38
32" JVC P 40
32" Panasonic PX 30
Samsung WS 32 Z30 8P
Thomson 32WB842S

Czy moze jakis inny model, o ktorym nie wiem?

Sporo czytalem w sieci i na tutejszym forum, jednak potrzebuje Waszej pomocy przy wyborze. Dysponuje kwota ok 5000 zl, takze LCD i PLAZMY nie wchodza do gry.
Najbardziej mi zalezy na dobrej jakosci obrazu na kablowce. Przy okazji zblizajacej sie premiery xbox360 mysle o HDTV. Wiem, ze w/w TV maja wejscie komponentowe. Jezlei dobrze czytalem, to zaden z nich nie posiada zlacza HDMI czy tez DVI ;) Jak juz wspomnialem, chcialbym cieszyc sie obrazem na kablowce a zarazem przy podlaczeniu konsoli. Czy wszystkie obsluguja 1080i? Jestem bardziej nastawiony na JVC, z Samsungiem podobno sa klopoty... Ale to od Was zalezy jaka bedzie moja decyzja ;)

Prosze o pomoc.

PS. Jak wyglada sprawa serwisu w Polsce? Czy ktoras z firm prowadzi serwis taki, jak np. LOEWE. (dojazd do klienta, naprawa na miejscu, ewentualnie naprawa w serwisie)? Czy tez trzeba wysylac wadliwy produkt na wlasny koszt do serwisu?

Wiem, ze dla Was te pytania sa banalne, ja jednak HDTV zaczalem sie interesowac kilka dni temu, stad moja niewiedza ;)

Pozdrawiam!
 

Lupus

New member
2chap poczekaj jeszcze kilka dni bo we wrześniu Panasonic ma wypuścić na nasz rynek nową serię telewizorów crt, to że będą obsługiwać hdtv ( 1080i ) jest niemal pewne a może nawet będą miały złącze hdmi
 
Do góry