jaki telewizor 32 "

fan

New member
Mam zamiar kupić telewizor 32" - latam jak głupi po sklepach i w każdym słyszę coś innego.Proszę o rzetelne wsparcie w informacje.Na co mam zwrócić uwagę. Aha mam przeznaczone 3500 .
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Witam!

Przy zakupie telewizora, nawet tak dużego jak 32" wcale nie trzeba biegac po sklepach, możliwość taką niesie nam internet i prowadzone w nim e-sklepy. Co do modelu to sam byłem w rozterce gdy rodzice poprosili mnie o pomoc w dokonaniu wyboru. Wybrałem im telewizor panoramiczny firmy Panasonic TX-32PX10 http://e-panasonic.pl/product_info.php?products_id=35 Do powyższego wyboru skłoniły mnie: cena wówczas kosztował w detalu 4499 w w/w sklepie zaplacilem 3499 z kosztami transportu w tej chwili widzę, że jeszcze staniał więc zakup jest bardziej atrakcyjny i jakośc obrazu która jest wspaniała. Co do innych firm warto tez przejrzec oferte JVC lustrzanym modelem będzie tam AV-32X4 który oglądałem na http://audiovideo.com.pl/product_info.php?products_id=283 Pozdrowienia.
 

fan

New member
Nigdy nie kupowałem w necie. Boję się ,że może być lipa .Jak sprawdzić czy sklep istnieje ? Co z gwarancją ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest taki portal - www.kupujemy.pl - który podaje nejlepsze ceny zakupu telewizorów .Sprawdź bo warto . O opinie nie trudno - bo ocena sklepów podawana jest nawet w poważnych czasopismach - Wprost , Forbes . Jest kilka znanych sklepów internetowych : Maxaudio, Audiovideo ,Topmarket, Agdrtv ,Megamedia - to sklepy z renomą - możesz śmiało kupować.
 

bob1969

Member
Bez reklam
---> fan
Może Sony HQ150, nowy model, ale kosztuje 200 złotówek więcej, Panoramy Philipsy ostatnio potaniały. Grunt to się dowiadywać o aktualną cenę jak obowiązujeu importera. Bo na ten sprzęt co stoi w sklepach lub nawet który jest w ofercie sklepów internetowych ceny są często z kosmosu - mają poprostu stare zapasy. Ja kupiłem 4 miesiące temu Thomsona WB642S za 4600 na zamówienie a w różnych sklepach życzyli sobie ponad 5000 zł! W Pansonicach np. jest pompowanie obrazu. Chwalone są Toshiby, JVC , Loewe - ale to wyższa półka. Nie uprzedzaj się do marki. Thomsony uchodzą za poślednie, ale ja nie narzekam, obraz jest ok! Nie piszesz z jakiego źródła będziesz oglądał. Im lepsze tym lepiej :) - dvd, cyfrowa sat. Obraz z kablówek i anten "naaziemnych" to syf! Im lepszy telewizorek tym bardziej to widać!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Thomson to obecnie po połączeniu z TTL największy koncern na świecie. W Polsce wystepuje jako TTE .Ma mnóstwo znakomitych produktów , jak choćby ten co wymieniłeś. Thomson to producent podzespołów dla armii , więc mają dużo wysokich technologii . ktore póxniej wcielają w życie. Nowe telewizory z tylną projekcją /grubość 15 cm / to rewelacja w USA -tam są pod nazwą RCA. Telewizory z wysokiej półki - to ekstra sprzęt.
pozdrawiam
 

fan

New member
Może marudzę ale w końcu wybrałem plazmę 42" .Dostałem extra upust i 42 " to już do extra wrażenia.
 

arty

New member
A ja szukam telewirora 32 " - proszę o pomoc bo slyszałem ,że mocno spadly ceny? Nie wiem czy glupio nie zapytam ale mam 2000 zł. A marzy mi się 100 HZ firmowy . Może ktoś pomoże ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dostaniesz 32 Thomsona tv za 1999 zł - 100 HZ. Ruszyla promocja. Ma fajny wygląd i o niebo lepiej gra od TV 32 Daewoo. Lepiej jest wyposażony . Niedawno kostowal 2799 i też się sprzedawał.
 

janunio

New member
Bez reklam
Na Boga, jest jeden jedyny CRT 32" z możliwością HDTV 1080i READY. Sprzedaje sie jak ciepłe bułeczki (Warszawa SATURN).
Kosztuje 3 999 zł.
I to jest SAMSUNG WS-32Z308P
Telewizor z płaskim ekranem - "Slim TV" Ma wejście komponentowe !!!
oraz funkcję 1080i. Jest krótki "SLIM" ok. 40 cm głąbokość.
Głębokość 399 mm
Przekątna ekranu 32"
Format 16:9
Technologia 100 Hz (Natural Scan)
DNIe (Digital Natural Image engine)
2 Tunery: PIP (Picture in Picture)
Format wyświetlania Normal / Zoom / Wide / Panorama
Kontrola ostrości
Cyfrowa redukcja szumów (DNR)
Stereo z Virtual Dolby
"Turbo" Sound
2 x 10 W
Menu na ekranie (OSD)
Pamięć 100 programów
Telegazeta 200 stron
Plug & Play
http://www.samsung.com/pl/products/television/slimtv/index.asp
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te telewizory u nas są znacznie taniej. Nie miałem czasu sprawdzić jego działania. Może się mylę ale nie oczekują lepszej jakości niż JVC PH 40.
 

zb2

New member
Potrzebuje 32" hdtv crt do tv oraz pceta

Witam
Potrzebuje telewizor CRT najlepiej 32" 16:9, do 2500 zł
będę go wykorzystywal do ogladania tv, narazie cyfra + potem moze n,
chcialbym żeby był Hd Ready, oraz żeby miał złącze komputerowe najlepiej D-Sub, jednak jeszcze takiego nie widzialem :( , mogłoby być dvi ( ale to już szczyt marzeń :)
znalazłem np samsunga WS-32Z419Pale mam kilka zastrzeżeń
1. w instrukcji wyraźnie napisali podlaczysz pc przez hdmi bedzie czarny ekran dlaczego ?
dlatego ze kart nie obsluguje hdmi/hdcp czy dlatego że telewizor tego nie obsługuje ?
2. wolałbym podlaczyc kompa przez kabel d-sub po pierwsze juz mam taki dobrej jakosci i odpowiednio dlugi , po drugie karta graficzna z hdmi w najubożsej wersji to kolejne 400 zyli,
czytalem duzo postów pisaliscie ze bardzo fajne sa JVC X5 ale nie maja hdmi, ani d-sub ani dvi :(
jesli ktoś może to bardzo proszę o pomoc
pozdrawiam
zb2
zbx@o2.pl
 

saltom

New member
zastanawiam sie dlaczego CRT a nie LCD lub plazma?

jezeli sa jakies obiektywne powody to ok ale czy juz nie warto za przeznaczone fundusze poszukac okazji na cos plaskiego?

serdecznie pozdrawiam

saltom
 

zb2

New member
hmm, crt chyba dla tego ze tańszy

1 tańszy
2 na gorszej jakosci wejsciowego sygnału leiej to wyglada
3 boje sie troche smużenia
4 lcd do komputera to takie dno że ręce opadają, dvd ujdzie ale divix wyglada hmmm... a raczej nie wyglada wogóle ( mowie o standardowym lcd monitorze do kompa moze tv sa lepsze)
ogladałem np st173 lg no porażka na calej lini mam cyfe + , z kolorów robi sobie parodie ten lcd , a na zwklym telewizorku crt funai 17 cali no jestem pod wrażeniem naprawdę fajnie, i nie ma tego przeklętego ziarna co na lcd,
a jak je widze to poprostu jedyne o czym myślę to którą wybrać gałąź (chyba wiecie o co chodzi :)
 

zb2

New member
ale chyba nie mam wyboru gdyż :

stwierdzam ze telewizor crt z d-sub nie istnieje :(, natomiast hdmi to zakup grafiki za 5 stówek plus taki tv kosztuje tez 2500 łacznie 3000 to w tej cenie mam le32s71b, a za 3500 mam le32r72b, a zastanawiam sie nad le32r73db z tunerem od razu tv cyfowej , ma co prawda tylko menu angielskie ale co tam nie zalezy mi, zreszta pewnie i tak wgram inny firmware, tylko cos tam nie widze złącza do takiego upgrade
co sądzicie o tych samsungach wogole ?
pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Crt dobre masz - Loewe Aventos 3781 -2499 zł
wd 610 Thomson, 32 Philips 9551 , 36 Toshiba , JVC 32 l2
Wszystkie skompresują sygnał HDTV do Palu.
pozdrawiam
 
Do góry