servis mode - Samsung CW29508T

Jake79

New member
Witam.

Bardzo proszę o informację - jak uruchomić menu serwisowe ww modelu (vide Samsung CW29508T).

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
 

Jake79

New member
W nawiązaniu...mój model ww samsunga ma pewne problemy z geometrią (zob. dołączone zdjęcia) oraz lekkie zaciemnienia w rogach ekranu.

Czy takie usterki obrazu mogą być skorygowane przez opcje menu serwisowego ? (do którego nota bene nadal nie wiem ja się dostać):hmm:

Czy takie uesterki kwalifikują mój tv do zamiany w ramach obsługi serwisowej samsunga? (Pod kablówką widać tylko lekki "efekt banana" w prawym dolnym rogu; z kolei pod kablem component (zob. zdjęcia) da się zauważyć koślawe krawędzie i rogi ekranu, przy czym centrum jest o.k. - Czy Samsung wymieni tv? (serwis - jak to serwis -twierdzi, że musi obejrzeć i potrzymać sprzęt (ile?) aby sprawdzić...).

BARDZO PROSZĘ POMOC.
 

Attachments

  • DSCF18741111.jpg
    DSCF18741111.jpg
    34,2 KB · Wyś: 96
  • DSCF1882222.jpg
    DSCF1882222.jpg
    31,4 KB · Wyś: 83
  • DSCF1892333.jpg
    DSCF1892333.jpg
    30,7 KB · Wyś: 80

Jake79

New member
dgolf napisał:
Ja mam to samo. Chyba trzeba będzie reklmację złożyć niech przyjadą i ustawią dziada.

Podobo wszystkie te niedociągnięcia, za wyjątkiem zaciemnień rogów, można wyprostować przez servs mode.

TYLKO JAK WEJŚĆ W SERVICE MENU ???? i skąd zdobyś namiary na odpowiednie ustawienia (vide jakiś firmowy pdf).

W każdym razie koniecznie daj znać jak ci poszło z serwisem samsunga; czy wymienili/naprawili/ w jakim tempie etc.? (także planuje wezwać chłopkaów, ale dopiero po świątach :p ).

Z góry thx za informacje.

p.s. Z tego co zauważyłem większość tv z tej serii ma tego rodzaju usterki
 
Do góry