Samsung slim

sopik

New member
Witam
Posiadam TV Samsung WS32Z308P. Chciałbym zakupić N-TV i odbierać programy HDTV. Czy na moim telewizorze mozna i jaka jest jakosć obrazu? Pisze,że ten TV pracuje w 1080i ale nie ma wyjscia HDMI.
Dziekuje za wszystkie informacje i sugestie.
Pozdrawiam




Proszę pilnować działów!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jake79

New member
sopik napisał:
Witam
Posiadam TV Samsung WS32Z308P. Chciałbym zakupić N-TV i odbierać programy HDTV. Czy na moim telewizorze mozna i jaka jest jakosć obrazu? Pisze,że ten TV pracuje w 1080i ale nie ma wyjscia HDMI.
Dziekuje za wszystkie informacje i sugestie.
Pozdrawiam




Proszę pilnować działów!!!

Czołem.

Mam także Samsunga (CW29Z508T); kineskop w zakresie obsługi sygnału video ma tu te same parametry.

TV odbiera wyższe rodzielczości via component; sprawdzłaem go w trybie 480p i było o.k., przy czym odświeżanie spadło do 50/60 HZ;-/. Sądząc z instrukcji na stronie producenta u Ciebie będzie dokłądnie to samo, co przy tych gabarytach ekranu daje spory dyskomfort.

Ergo - crt'ek ów nadaje się do odbioru sygnału, o podwyższonej rodzielczości, ale przy obniżonym odświeżaniu. Zob. też - http://www.samsung.com/pl/products/television/tvoldmodels/ws_32z308p.asp

Dowidziełem się o tym dopiero post factum, po zakupie, ale w sumie nie jest to dla mnie wielki problem (poprostu za rok/dwa i tak kupię porządnego LCD:twisted: lub co innego). A póki co Samsung w wersji slim też jest spoko. OGÓLNIE CZASY GDY TV BYŁ ZAKUPEM NA LATA MINĘŁY.

Btw - pytanko z mojej strony - czy/jak wyregulowałeś geometrię obrazu, która jak wiadomo w slimach lubi szwankować.

pOZDRAWIAM.
 
Do góry