-->Pomóżcie w podjęciu decyzji;-)<--

azazel69

New member
Siemanko

Zaczne od szybkich podziekowan za forum i wszystkie posty uzytkowników!!

Od jakiegoś czasu nosiłem się ze zmiana TV. Chciałem wydac na to 5000PLNów i oczywiscie kusily mnie plazmy i LCD;-) Ale na szczęście (mam nadzieje) się wstrzymałem i zagłebilem sie w lekturze co wcale w poczatkowej fazie nie rozjasniło mi umysłu a wrecz przeciwnie ale po wielu godzinach naświetlania przed monitorem (LG FLATRON L1715S;-)) -->

Mam już pare typów i tu moja prośba co byście pomogli w ostatecznym wyborze. wiem ze najlepiej kupowac na oko ale czekam na Wasze sugestie:rolleyes:

A wiec:
budrzet--> 5000PLNów
pokój--> jakieś 5m na 5m
sygnał--> kablówka (UPC-Lublin)
zastosowanie--> TV, ogladanie filmów(avi+napisy i DVD), muza(klubowa) radio no i GRANIE na PS2

moje typy:

TV CRT--> (plazme i LCD odpuszcze do póki nie dopracuja technologi i ceny)

1. PHILIPS 32" PW9551
2. JVC AV-32H5S
3. PANASONIC TX 32 PX30P
4. SONY KV 32 HQ100 --> (chyba za drogi na moja kieszeń)
5. SAMSUNG WS-32 Z409P

Kino domowe --> (kompromis miedzy cena a jakością)

1. PANASONIC SC-PT850
2. PANASONIC SC-PT550
3. PANASONIC SC-HT855
4. LG LH T760IA --> (raczej nie przekonuje)
5. TEAC K 9900 --> (nie znam ale ciekawy)
6. YAMAHA ANTILA 120 --> (firma kusi ale...)

no i takie to moje typy w dużej mierze dzieki temu forum czekam na propozycje:confused: :confused: :confused:

P.S. a całkiem po za konkursem czekam na ciekawe stoliki zeby to jakos ustawic, propozycje okablowania, podłaczenia, konfiguracji;-)

Z góry wielki dziex za poświecony czas i wskazówki jak juz zakupie to nie omieszkam się pochwalic (a co:D ) i podzieli wrazeniami

pozdro600
 

azazel69

New member
dziex za dobra rade ale dwa ostetnie zestawy chyba nie sa zintegrowane albo mylimy pojecia w takim razie czekam na przykladowa dropozycje co proponujesz za 1500-2000PLNów
No i musze napomnoc ze nie sam bede kozystal ze sprzetu a moje lepsze połowicy wpadł w oko panas sc-pt850 i mi szczerze tez sie podoba a i opinie jak na plastika ma calkiem pochlebne ale rozwaze i czekam na kolejne podpowiedzi.
mam spory dylemat z Tv wiec czekam na wasze zdanie a moze jednak LCD albo jakis inny model??

zastanawiam sie jeszcze czy mam szanse na jakas bonifikate od panasa gdybym sie zdecydowal na zestaw z TV i do ilu procent wartosc moglbym sie targowac;-)
 

ernane

New member
samsunga 409 mozna sobie odpuscic, slimy samsunga maja problem z geometria.
Znajomy ma, uwaza ze obraz jest super ale to dlatego ze kupil tv 1.5 roku temu za ponad 3000 wiec dziala autosugestia :D dla mnie obraz tragiczny, a w rogach to juz w ogole, wole stary tv 21 cali niz tego slima. fajny ma tylko wyglad.

z przedstawionych przez Ciebie panasonic jest warty uwagi.

z takim budżetem spokojnie mozna kupic porzadka plazme, ale to tylko moje wrazenie. Obecnie kupujac crt zastanowilbym sie nad rynkiem wtornym gdzie mozna trafic fajne panasoniki w małych cenach.

z kin domowych popatrz tez po samsungach, ostatnio moja uwage zwrocil zestaw za nieco ponad 800zł z naprawde ciekawym wyglądem.
 

azazel69

New member
zmiany zmiany zmiany

juz bylem zdecydowany na
PHILIPSA 32 PW9551
jednak po szybkim zwiadzie okazuje sie ze jest wykupiony a moze zle szukalem ale mam nadzieje ze wyjdzie mi to nazdrowie

obecnie bede wybieral miedzy

PANASEM TX-32LX700
a
PHILIPSEM 32 PFL7862D
ale to juz temat na inne forum

nosze zie z zamiarem ogłoszenia licytacji malejacej kto da mniej ten wygrywa;-)
a jezeli chodzi o kino to PANAS SC-PT850

audiofilem nie jestem nie mam za wiele miejsca w pokoju jak na pierwsze kino bedzie oki a jak zasmakuje w temacie to rozejrze sie za skladakiem
 
Do góry