KUPIĘ TV KINESKOPOWY 32/36 1500zł !

Witam!kupie bezawaryjny CRT 32/36 w moim zainteresowaniu panasonic px30,pd30/50,jvc p40,x4,loewe nemos,aconda,aventos,philips 9520,9529,9551,sony hq100.Za swietny stan,bezawaryjnosc i obraz moge zaplacic do1500zl
 
Nigdy nie gralem na tv w zadne gry,do ogladania sportu i filmow:)a moze ma ktos z Was rozeznanie ktory crt byl najlepszy bo jesli mam wydac ponad tysiaka to chcialbym naprawde kupic najlepszego,najpierw bylem nastawiony na philipsa ale pozniej trafilem na opinie narzekajace na nienaturalny obraz czeste awarie ale jest tez duzo opinii wychwalajacych,kuszacy loewe ale czytalem ze ma problem z kolorem zielonym ale czy w kazdym modelu?teraz najbardziej mnie kusi panasonic pd30 i jvc p40?
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Do oglądania takich gniotów jak PULS TV czy 13 ULICA to tylko taki typ telewizora się nadaje :lol: bo na 65 calowej plazmie można oślepnąć od tej ostrości :D:D:D:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Uważaj na HQ100, kiedyś swojego czasu były egzemplarze które raziły prądem ;)
Miałem takiego Soniaka, 36" i Fila też.... To piękne sprzęty, jak Ci się uda jakiś kupić, to daj znać i podziel się wrażeniami.
Pomyśl też o ew. serwisie, popytaj w lokalnych który byłby przyjaźniejszy do reanimacji. Tak na wszelki wypadek.
 

Beno111

New member
Witam!kupie bezawaryjny CRT 32/36 w moim zainteresowaniu panasonic px30,pd30/50,jvc p40,x4,loewe nemos,aconda,aventos,philips 9520,9529,9551,sony hq100.Za swietny stan,bezawaryjnosc i obraz moge zaplacic do1500zl
Witam.
Mam na sprzedaż Philipsa 32PW9551/12 z2006r.
Ma uszkodzone zasilanie (cewka).W serwisie powiedziano mi że koszt naprawy to 250zł,po za tym telewizor w bardzo dobrym stanie!Mam go od nowości.Używany około 8 lat.
 

jgx

New member
Bez reklam
Thomson wb842 mam od nowości, nie naprawiany stan BD, od wieeelu lat stoi nieużywany u mamy jako zapas :) cena kilkaset PLN
 

collider

New member
Bez reklam
Jaja se robisz?:)

Dlaczego? Mialem kiedys jakiegos Panasonika, nie pomne modelu, ale juz 16:9 i pamietam obraz mial znakomity. Obstawiam, ze wiele wspolczesnych LCD by zbladlo przy nim. Fakt, ze technologia i gabaryty juz tracaja myszka, ale jak komus to nie przeszkadza to do ogladania nadal moze byc to swietne urzadzenie.
 
jestem z krakowa,napisz model tego panasonica,choc troche poczytalem i chyba najlepszy crt to mial jvc 36p38 oraz toshiba36zp48.thomson tez chwalony i philips tylko czy daleko ode mnie mieszkacie?aha za tego jvc to moge dac2tys zl oczywiscie w b.dobrym stanie bezawaryjny
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego ja jestem z jaworzna a na weekend jadę do brzeska, tam mam tv więc sprawdzę tego panasonica lub philipsa:) nie pamiętam. Wiem że wtedy ten tv był wysoko ceniony.
 
Do góry