Konto GoogleTV na TCL

123tomek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam!
Mam pytanie odnośnie konta GoogleTV. Kupiłem TLC już z predefiniowanym kontem google tv (za pośrednictwem kolegi @Kiki). Chciałem dodać swoje konto gmail ale konto dodało się jako inne i w zasadzie widzi je youtube ale nie jest one jako konto googletv. Dziś nastąpiło wylogowanie z konta i na chwilę obecną nie mam wcale dostępu do programów z androida. Hasła do predefiniowanego konta nie znam i chciałbym konto zastąpić swoim.
Czy zwykłe konto google (gmail) musi być jakoś przekształcone wcześniej na konto googleTV?
Wchodząc na stronę google tv jest tylko info, ze usługa nie jest jeszcze dostępna w Polsce, dodatkowo wybierając inny region, jest przekierowanie do jakiegoś sklepu - to googletv jest odpłatne? O co tu chodzi?

Pozdrawiam

EDIT: Obecnie poza tym, ze nie mam dostępu do Nwtflixa czy Prime Vide mam też problem z oglądaniem kablówki czy podłączonego kompa. Wystarczy na pilocie wcisnąć guzik głośności i tv wraca do ekranu logowania do konta.
 
Ostatnia edycja:

123tomek

Klub HDTV.com.pl
VIP
EDIT: Obecnie poza tym, ze nie mam dostępu do Nwtflixa czy Prime Vide mam też problem z oglądaniem kablówki czy podłączonego kompa. Wystarczy na pilocie wcisnąć guzik głośności i tv wraca do ekranu logowania do konta.
 
Ostatnia edycja:
Do góry