Nowy TCL problem z android tv

Corik

New member
Cześć,
Spotkałem się z problemem podczas włączenia nowego tv z zalogowaniem się do swojego konta na yt
Do Google loguje się normalnie, wszystko działa, jak wchodzę na yt to najpierw nie odnajdywał mi mojego konta a potem jak zaktualizowałem wszystko to przy kliknięciu zaloguj, wyszukuje mi moje konto po czym jak chce się zalogować to nic się nie dzieje. Próbowałem z kontem dziewczyny i to samo, daje zaloguj i nic się nie dzieje. Szukałem na necie i w sumie nic za bardzo nie pomagało. Czy ktoś się z czymś podobnym spotkał?
 

Corik

New member
65c715
Support kazał mi zrobić reset przez ukryte menu, zrobiłem to i pojawił się nowy problem
Nie jestem wstanie zrobić żadnej aktualizacji ponieważ po uruchomieniu od razu pojawia mi się teraz animacja pilota i musze nacisnąć dwa guziki jednocześnie na co pilot nie reaguje a Np tv mogę spokojnie wyłączyć
 

Attachments

  • 9B66988A-3238-4D21-877B-81392AFA9002.jpg
    9B66988A-3238-4D21-877B-81392AFA9002.jpg
    18,5 KB · Wyś: 21

damianosr3

New member
Nie wiem jak z tym pilotem, ale z YouTube powinno wystarczyć czyszczenie danych aplikacji. Bez resetu.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
65c715
Support kazał mi zrobić reset przez ukryte menu, zrobiłem to i pojawił się nowy problem
Nie jestem wstanie zrobić żadnej aktualizacji ponieważ po uruchomieniu od razu pojawia mi się teraz animacja pilota i musze nacisnąć dwa guziki jednocześnie na co pilot nie reaguje a Np tv mogę spokojnie wyłączyć
Na przecież na zdjęciu w TV masz zupełnie innego pilota. Pilot musi działać na BT a nie na podczerwiń.
 
Do góry