HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   TCL (http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl-f221.html)
-   -   TCL 65C728 - 4K Qled, Motion Clarity Pro 100Hz, Onkyo, Android TV (http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/149627-tcl-65c728-4k-qled-motion-clarity-pro-100hz-onkyo-android-tv.html)

kiki 22-05-2021 03:05

TCL 65C728 - 4K Qled, Motion Clarity Pro 100Hz, Onkyo, Android TV
 
TCL 65C728 - 4K Qled, Motion Clarity Pro 100Hz, Onkyo, Android TV
https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest
100Hz Motion Clarity Pro:

100Hz Natywny wyświetlacz zapewnia doskonały ruch każdej wyświetlanej sceny. Ciesz się szybko poruszającymi się obrazami, takimi jak filmy sportowe lub akcji, z realistyczną płynnością i ostrzejszymi szczegółami dzięki naszemu natywnemu wyświetlaczowi 100Hz. Nic nie jest w stanie przebić natywnego ruchu.


4K HDR PRO: Żywe kolory i najdrobniejsze szczegóły

Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PRO zapewnia doskonałą jakość High Dynamic Range z doskonałym kontrastem, szczegółowością cieni i żywymi, dokładnymi kolorami. Doświadcz niesamowitych szczegółów obrazu zgodnie z zamierzeniami twórców filmu. Obraz, który widzisz, jest tak szczegółowy, jak w prawdziwym świecie. Zanurz się głębiej i szczegółowo! W telewizorach TCL 4K HDR PRO w połączeniu z kropką kwantową zapewnia doskonałą jakość High Dynamic Range (HDR), zapewniając wierne kolory i najdrobniejsze szczegóły.


https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest

GAME MASTER PRO: Zostań mistrzem Gry


Graj jak zawodowiec! Dla graczy responsywny telewizor jest tak samo ważny jak telewizor z dobrym obrazem. Nowy standard HDMI 2.1 umożliwia szybsze odświeżanie, w tym 4K przy 100/120 klatek na sekundę. HDMI 2.1 zapewnia również zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i umożliwia takie funkcje, jak ALLM (tryb Auto Low Latency) i VRR (Zmienna częstotliwość odświeżania). ALLM umożliwia konsoli do gier wideo lub karty graficznej PC automatyczne przełączanie telewizora w tryb gry, co zapewnia bardzo szybkie opóźnienie wejścia w gry telewizyjne poniżej 15 ms * VRR eliminuje efekty lagów, drgań i rozdzierania klatek, zapewniając płynną i bardziej szczegółową rozgrywkę.


* Najnowsze HDMI 2.1 Wymagana konsola do gier lub urządzenie do gier HDMI 2.1 PC.


https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest
https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest

DOLBY AUDIO & DTS HD: Doświadczenie sali kinowej w Twoim domu

https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallesthttps://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest

ANDROID TV: Do łatwej i nieograniczonej rozrywki

TCL Android TV zapewnia łatwą i nieograniczoną rozrywkę, zawsze w najwyższej jakości Android TV jest wyposażony w Google Home i Google Assistant *.
Znajdź najnowsze przeboje, sprawdź wynik ostatniego meczu lub przyciemnij światła w pokoju - wszystko bez potrzeby przerywania toego co właśnie ogladasz.
Android TV umożliwia także przesyłanie treści bezpośrednio na telewizor. Innowacyjne funkcje, takie jak łatwe przełączanie zadań, konta dla wielu użytkowników lub ustawienia boczne, dzięki którym ulubione treści wszystkich członków rodziny są zawsze w centrum uwagi. Telewizory TCL Android TV umożliwiają nieograniczone treści i zawsze w najwyższej jakości: Netflix i Disney + w Dolby Vision, Amazon Prime w HDR10 +, YouTube w 4K HDR, gry na Androida w Dolby Atmos, HBO GO, Spotify, Twitch, Kodi, Plex, filmy Google Play , Hulu, Rakuten i wiele innych…


*Asystent Google nie jest dostępny w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia internetowego / transmisji danych. Mogą obowiązywać opłaty za przesyłanie danych. Dostępność i wydajność niektórych funkcji i usług są zależne od usługi, urządzenia i sieci i mogą nie być dostępne na wszystkich
https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest

HANDS-FREE GOOGLE ASSISTANT:
Usłyszy Cię nawet bez pilota głosowegoAsystent Google bez użycia rąk: niech Twój głos będzie słyszany Dzięki zaawansowanemu sterowaniu głosowemu bez użycia rąk w połączeniu z Asystentem Google, telewizor TCL z systemem Android sprawia, że ​​życie jest inteligentne i proste.
Poznaj swojego Asystenta Google
*Telewizor TCL Android TV jest wyposażony we wbudowanego Asystenta Google *.Zadawaj pytania. Powiedz mu, żeby coś zrobił. To Twój osobisty Google, zawsze gotowy do pomocy przy ponad milionie działań. Im częściej go używasz, tym więcej się uczy i pomaga Natychmiast znaleźć preferowane aplikacje i uzyskać dostęp do treści. Zapytaj o cokolwiek Szukaj treści. Zapytaj Asystenta o jutrzejszą pogodę, znajdź następne mecze ulubionej drużyny piłkarskiej i nie tylko. Powiedz mu, żeby coś zrobił
Powiedz Asystentowi, aby odtworzył najnowszy program telewizyjny w serwisie Netflix lub kontrolował głośność dźwięku w telewizorze, otwierał listę odtwarzania muzyki z YouTube i nie tylko. Sterowanie urządzeniami domowymi Teraz możesz przyciemnić światła lub sterować innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi za pomocą głosu i wszystko to bez przerywania ogladania tego co lubisz.


* Sterowanie głosowe bez użycia rąk i Asystent Google mogą nie być dostępne w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia internetowego / transmisji danych. Mogą obowiązywać opłaty za przesyłanie danych. Dostępność i wydajność niektórych funkcji i usług są zależne od usługi, urządzenia i sieci i mogą nie być dostępne na wszystkich obszarach.
https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest

GOOGLE DUO: Zawsze razem w każdym miejscu

Darmowe, proste rozmowy wideo wysokiej jakości z telewizorem TCL. Twarzą w twarz, nawet z 32 osobami: zbierz wszystkich najważniejszych ludzi, nawet gdy jesteś daleko, dzięki rozmowom grupowym. Połącz się z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną: Google Duo działa doskonale na Twoim TCL Android TV. Nigdy nie przegapisz żadnej chwili z przyjaciółmi i rodziną. Twoje rozmowy pozostają prywatne dzięki kompleksowemu szyfrowaniu: niezależnie od tego, czy jest to rozmowa indywidualna, czy grupowa, rozmowy w Duo zawsze pozostaną prywatne dzięki pełnemu szyfrowaniu.

*Wymaga zalogowania się na konto Google oraz zainstalowania kamery.


https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest

WSPÓŁPRACUJE Z ALEXA:
Niech twój głos kontroluje Twój świat*Amazon Alexa żyje w chmurze i zawsze staje się inteligentniejszy. Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki, słuchanie wiadomości, sprawdzanie pogody, regulację głośności telewizora, zmianę kanału telewizyjnego, sterowanie inteligentnym domem i nie tylko.

*Kompatybilność z Alexa umożliwia korzystanie z urządzeń Amazon Alexa, w tym Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot i Echo Plus (zakupione osobno), do sterowania telewizorem.

https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest

BEZRAMKOWY ULTRA-SMUKŁY DESIGN:
Elegancki, bezramkowy Premium Design


https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest

CENTRALNY STAND: Bezramkowy, metalowy Premium design z centralną podstawą

Seria TCL C72 + jest wyposażona w elegancką metalową podstawkę centralną, dzięki czemu ten wyjątkowy telewizor można łatwo ustawić na dowolnej powierzchni w domu. Funkcjonalna elegancja łączy się z wydajnością, zapewniając idealną harmonię.

https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest


HDR MULTIFORMAT: Niesamowite kolory niezależnie od źródła

https://www.tcl.com/content/dam/tcl-...=webp,smallest

TheG2o12 22-05-2021 17:28

Coś czytałem że on ma tylko 330 nitów. Troche słabo według mnie.

kiki 23-05-2021 04:29

Słabe do czego ?
Inne w tej klasie mają znacznie, znacznie mniej !

TheG2o12 23-05-2021 08:15

Cytat:

Napisał kiki (Post 1626792)
Słabe do czego ?
Inne w tej klasie mają znacznie, znacznie mniej !

Słabe dla funkcji HDR. Po co mi wszystkie formaty, jak one są słabo lub wcale nie wyświetlone.

radoskur 23-05-2021 11:20

Ponoć też brak wygaszania strefowego. Dosyć mocno "reklamowany" zanim się pojawił jako Direct LED z micro dimming (cokolwiek producent) miał na myśli.

kiki 23-05-2021 12:11

Jest tak samo opisywany jak , jak
SONY
http://www.hdtv.com.pl/forum/sony/14...zacja-cen.html
PHILIPS
http://www.hdtv.com.pl/forum/philips...-philipsa.html
Samsung
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung...dioda-led.html
Panasonic
http://www.hdtv.com.pl/forum/panason...zblizeniu.html
Sharp, czy inne.
To jest informacja produktowa.
https://www.displayspecifications.com/en/model/41ba257e
Ma bardzo dobre podświetlenie.
Wkrótce sprawdzimy jak jest w rzeczywistości.
Wjeżdżają 1.06.

rybapmi 31-05-2021 15:57

czekam na reckę bo telewizor zapowiada się bardzo ciekawie. :bober:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Copyright hdtv.com.pl