TLC 43EP660 Pomóżcie.....

Kwiato75

New member
Witam,
Problem z odbiornikiem jak wyżej. Otóż, bez względu na to jak podłączę TV do routera, kablem lub poprzez WIFI w momencie podpięcia pamięci zewnętrznej i odtwarzania (5 różnych pendrivów) zrywa mi całkowicie WIFI na wszystkich urządzeniach. Router świeci się na czerwono. Kontaktowałem się z dostawcą internetu. Był technik, wymienił router, pozmieniał przewody. IT dostawcy internetowego mówi, iż połączenia (w momencie podłączania pedriva) nie tylko zostają zerwane, ale wręcz coś "zatyka" router w....stronę dostawcy....
Złożyłem reklamację do TCL. Zabrali, sprawdzili (oczywiście nie podłączyli pamięci zewnętrznej jak sugerowałem), stwierdzili, iż odbiornik jest sprawny i posiada sprawne wszystkie funkcje....
Android zaktualizowany, najlepszy kanał wybrany, automatyczny czas wyłączony...
W czym może być problem? POMÓŻCIE....
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
dobór tytułu postu beznadziejny. Czy przeczytałeś regulamin przed napisaniem pierwszego postu?
Cytuję: Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "

A ten pendrive to do routera czy tv podłączasz, bo z postu nie wynika?
Jeśli do tv to udostępnij net przez wifi np przez punkt dostępu z komórki i sprawdź czy to coś zmienia. Jedyne co może się trochę łączyć z objawami to EMC... To jeszcze można sprawdzić przy połączeniu wifi i jak największym oddaleniu fizycznym routera od tv.
 

Kwiato75

New member
dobór tytułu postu beznadziejny. Czy przeczytałeś regulamin przed napisaniem pierwszego postu?
Cytuję: Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "

A ten pendrive to do routera czy tv podłączasz, bo z postu nie wynika?
Jeśli do tv to udostępnij net przez wifi np przez punkt dostępu z komórki i sprawdź czy to coś zmienia. Jedyne co może się trochę łączyć z objawami to EMC... To jeszcze można sprawdzić przy połączeniu wifi i jak największym oddaleniu fizycznym routera od tv.

Za zatytułowanie wątku kajam się....
Pendrive podłączam do TV, a myślisz że przez komórkę nie próbowałem? Router też był po drugiej stronie pokoju...
 

firefl

Active member
Bez reklam
jak próbowałeś to może jeszcze napisz co wyszło.
Za język ciągnąć trzeba? Czarodziejskiej kuli nikt tu nie ma.
Komórkę zawiesiło?
Bo jak nie to jednak podejrzany staje się router.

A regulamin przeczytaj cały. Po co cytujesz mój post. Szczególnie gdy jest to poprzednik Twojej wypowiedzi.
Narusza to kolejny punkt regulaminu i netykietę.
Dla mnie to forma spamu :spam:
 
Do góry