TCL P725, bezramkowy telewizor LED Ultra HD 4K HDR Dolby Vision / Dolby Atmos.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już jestem po urlopie.Napisz proszę na PW - dostaniesz info dla niebieskich członków forum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po co kłamiesz.
Każdy kto pyta informacje update otrzymuje kiedy chce i za darmo.
Ale widać taki koloryt też jest .
 

bigi1966

Member
Pięć dni temu zakupiłem model tcl55p725 oprogramowanie V8-R51MT05-LF1V418.020389. Niestety nie jestem zadowolony z matrycy. Na ekranie są widoczne naprzemiennie pionowe pasy raz jaśniejszy raz ciemniejszy.Tv działa płynnie. Po wgraniu ustawień kalibracji od kolegi KIKI kolory mogą być ale te pasy. Ciekawe czy to wina matrycy,podświetlania czy oprogramowania. Sygnał z dekodera evobox pvr.
 

globi_111

New member
Jesteśmy po zakupie tego telewizora w wersji 55 cali i mam dosyć spory problem z ustawieniem obrazu - znalazłem jakieś ustawienia w internecie i po nich jest już o wiele lepiej (na aplikacji Netflix czy Youtube) ale niestety na dekoderze z INEI jest masakra (prześwietlone kolory jakby). Jest ktoś w stanie pomóc?
 

kdw60

New member
Mam problem z tym telewizorem. Nie potrafię wyszukać aplikacji Canal Plus Online. Myślałem, że będzie miał android tv, a ma wgrany google tv, pomimo, że wszędzie była informacja o Android...
Teraz nie wiem, czy Canal+ online nie działa na google tv?
 

syma753dfx

Member
Sorry friend I have to upgrade my P725 to Google tv , I have downloaded firmware V508 but the tv doesn't recognise the file.zip : how I have to do this? I have insert firmware on USB fat32 but TV has created various directory , how have i to do?
 
Do góry