TV LCD TCL 55C815 - Recenzja | Test | Opinie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV LCD TCL 55C815 - Recenzja | Test | Opinie
hdtv_com_pl-TCL_55C815-review-banner.jpg

Myślę że sporo z nas czytając recenzje i artykuły, oglądając różnego rodzaju programy i materiały, od czasu do czasu poświęca uwagę artykułom opisującym rzeczy, które choć pozostają w kręgu naszych zainteresowań, raczej nie są i prawdopodobnie w najbliższym czasie nie będą w naszych planach zakupowych. Zdarza się, że w takich sytuacjach czytane teksty, czy oglądane programy opowiadają o czymś, co w pewien sposób pobudza nasze emocje.

hdtv_com_pl-TCL_55C815-review-17.jpg

Obiektów budzących pożądanie lub kontrowersje jest na rynku sporo. Jednych zainteresują wyjątkowe kolumny Cabasse La Sphčre, inni wybiorą tekst o Bugatti La Voiture Noire, a jeszcze inni poświęcą swój czas zgłębiając temat kółek do komputera Apple.
My, dziś chcemy zaprosić do przeczytania tekstu opowiadającego o urządzeniu, które jest prawdopodobnie całkowitym przeciwieństwem powyższego wstępu. TCL 55C815, bo o nim mowa, to produkt mający, bez zbędnych fajerwerków i kontrowersji, dotrzeć do możliwie szerokiego grona.

 

Sierak2012

New member
Witam serdecznie. Przymierzam się do kupna tego modelu w wymiarze 65 cali. Z TV będzie współpracował Netflix, Xbox series X oraz dekoder 4K platformy C+. Czy ktoś kto użytkuje tej model mógłby się wypowiedzieć o jego wadach i zaletach?
 

Sierak2012

New member
Dzięki. Za szybko napisałem post bo minutę po tym znalazłem informację Teraz tylko przydałoby się znaleźć TV w jakimś sklepie aby zobaczyć na żywo co i jak, bo jeśli chodzi o resztę to pasuje mi idealnie.
 

Kokar32

New member
TCL C815 ma HDR na poziomie TV za 1000-1500zł, na ekranie 65 calów HDR poniżej 450 nitów jest kiepski, a już na poziomie 320 nitów to efekt placebo.
 

Tomaszek1980

New member
Witam,

Zakupiłem tv TCL 55C815. Czy ktoś z Was posiada optymalną konfigurację do tego tv i mógłby się podzielić? (ewentualnie jakieś wskazówki jak to zdobyć i gdzie szukać). Dziękuję.
 

firefl

Active member
Bez reklam
kalibracja na tym forum jest "bezpłatna" dla niebieskich.
Wszystko jest wielokrotnie wyjaśnione.
Poszukaj (nie pytaj) i jak będziesz niebieski to skontakuj się z Kiki na wiadomość prywatną.
 

musiolek

New member
Cześć wszystkim. Mam jedno pytanie: Orientuje się ktoś może czy telewizor TCL 55C815 współpracuje bezproblemowo z modułem CAM 4K CI+ ECP od CANAL+? Ma ktoś może i używa?
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
A , jak uruchomić ( przypisać ) wyjście optyczne w TCL ?
Jak podłączę do wzmacniacza Smsl Q5 pro , to " pyrka" :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest nowa wersja oprogramowania do TV Android z chassis RT51.

Nazwa wersji: V8-R851T02-LF1V648
Zmiany w bieżącej wersji:
Wprowadzenie nowych Project ID dla nowych paneli.Modyfikacja nasycenia koloru z 55 na 50, gdy odtwarzane są takie źródła jak: SDR, HDMI lub USBPoprawienie trybu ECO

Wersja poprzednia: V8-R851T02-LF1V645.
Zmiany w wersji 645:
Poprawiony dostęp do aplikacji Rakuten.Optymalizacja opóźnienia przy połączeniu z Soundbarem na HDMI.Usunięcie aplikacji Zee5.Wprowadzenie obsługi audio AC4.Usprawnienie przełączania z DTV na aplikację 9Now.

Wersja poprzednia: V8-R851T02-LF1V643, wycofana.
 
Do góry