TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

posmak77

Member
Witam, dawno mnie Tu nie było :p ostatnio zmieniałem softa w 65C715 prawie 3 lata temu jednak od niedawna zacząłem korzystać z iptv i mam spore opóźnienia, drgania [ms] względem PC. TV i pc podpięte kablem do tego samego routera i zacząłem się zastanawiać czy może soft tcl nie daje rady, ponieważ czasami zatrzymuje mi sie obraz w iptv. Dostawca pewny.
Może ktoś testował pod tym względem oprogramowania.
Aktualny mój soft: V8-R851T02-LF1V395.017384
Do Tv podłączony jest amplituner po hdmi, oglądany jest głównie IPTV, czasami YT Disney+ czy Netflix
 

gumkas77

Member
v727 Antek 11 , dziala ok ale po czasie zamula niestety
v653 Antek 9 , dziala pononc najlepiej
ps. ma ktos dostepny link v653 IMG bo szukam i ciezko znalezc kurde felek
 

posmak77

Member
v727 Antek 11 , dziala ok ale po czasie zamula niestety
v653 Antek 9 , dziala pononc najlepiej
ps. ma ktos dostepny link v653 IMG bo szukam i ciezko znalezc kurde felek
Dzięki, w takim razie pora zaktualizować mój prehistoryczny system na v653.
Przypomni ktoś czy przechodząc z V395 najlepiej to zrobić przez ota czy img ?
 

Pietrii

New member
Po wgraniu v653 nie da sie włączyć WIFI. Przełącznik wraca na OFF. Ktoś coś ?
@
v662 to samo... chyba TV się udupił xD
 
Ostatnia edycja:

Pietrii

New member
Po wgraniu v653 nie da sie włączyć WIFI. Przełącznik wraca na OFF. Ktoś coś ?
@
v662 to samo... chyba TV się udupił xD
No dobra na to wygląda, że albo wifi się udupiło (nr MAC 02:00:00:00:00:00, jest filmik na necie jak koleś szczoteczką czyści WIFI, rozkręciłem TV ale tam nie ma ani grama kurzu) albo płyta pada. Jak znajde tak moduł gdzieś na ali to wymienię jak nie to oddam komuś TV....Ciekawe tylko w jaki sposób to się stało podczas wgrywania softu...
 
Ostatnia edycja:

gumkas77

Member
ja nadal siedze na v727 bo czesto kozystam z radia i opcji "tylko dzwiek" a na v653 ta opcja kuleje i lipa :(
mam soft wyczyszczony z blotwara i powylanczana niepotrzebene apk poprzez ADB , polecam jeszcze apk Cleaner for TV- TV cleaner_1.0.15
dziala elegancko czysci cache i uwalnia z ramu zbedne apki , przy 2GB ram zajete mialem 1,8GB potrafi zejsc do 1,6GB ram moze to nie duzo ale tv zaczal byc bardziej responsywny 👍
 
Do góry