TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

coobah

Member
Bez reklam
A ściągnij jeden i sprawdź. V. 302 jest pod boot z tego co pamiętam.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

demom

New member
Specjalnie dla Ciebie zainstalowałem i wygląda na to, że działa. W zamian podziel się jakaś fajna listą bo odinstaluje [emoji14]


sprawdziłem na swoim 55EP660 i niestety IPTV nie działa w dalszym ciągu jak należy - o ile programy w standardzie SD jeszcze się odtwarzają to tym w HD brakuje płynności i po jakimś czasie przestają być odtwarzane. Próbowałem na SIPTV, OTT Navigator, TiViMate, TVirl, VLC. @Coolek33 na jakim sofcie Ty próbowałeś?

Do tego zauważyłem to co pozostali użytkownicy czyli wolniejsze działanie softu. Robię powrót jak pozostali i czekam na aktualizacje softu.
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
W menu serwisowym. Opisane wielokrotnie na forum. Da się znaleźć dokładne opisy

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
@gabin26 Wejdź w ustawienia Androida (ikona trybika w prawym górnym rogu na ekranie głównym) => Ustawienia urządzenia => Resetowanie

Ten "Reset Shop" z menu serwisowego nie kasuje wszystkiego, a ten z menu Android, tak.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Producent zaleca reset shop i reset all. Ale może masz rację...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Po tych resetach, o których mówisz, nigdy nie wyczyściło mi wszystkiego, takie są moje doświadczenia. A tej opcji "Reset all" od jakiegoś czasu wogole nie widzę w menu serwisowym, tylko "Reset shop" mam... Nie wiem dlaczego tak jest, może zabawa z softami coś pozmieniała...

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

Matts84

New member
Wróciłem na soft 258, wszystko wróciło do normy, jest płynne działanie. Szkoda, że dalej obraz migocze przy zmianach kanałów, nawet na najnowszym sofcie. I Spdif nadal w trybie auto nie rozpoznaje stereo i ciągle puszcza dolby na amplituner.
 

Yahoou77

Member
Proponuję dalszą dyskusję niedotyczącą firmware kontynuować w tym wątku, bo zrobi się śmietnik

Wątek jest ponownie otwarty...

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Coolek33

Member
V308
d8f38061cce9fe6d4f1959046c15e7fe.jpg
 

coobah

Member
Bez reklam
Widzisz jakieś różnice w sofcie poza tym menu? W ustawieniach dźwięku coś doszło?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry