TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

HSgod

New member
Wgrałem V342, generalnie moje odczucia:

- System chodzi o wiele lepiej, pewnie jakieś smieci usunięte bo -200MB prawie,
- Sklep play wkońcu nie zacina po pewnym czasie,
- HDR chyba lekko lepsze,
- No i najważniejsze, IPTV zaczęło chodzić na m3u8, wszystkie kanały działają (HD również), lecz są lekko spowolnione, ale to już jest znak, że za rogiem IPTV będzie w pełni działać :)

EDIT: Pojawiła się opcja zdjęcia blokady OEM, więc zrobienie roota jest już lekko łatwiejsze.

Jedna ciekawostka, Canal+ 4K działa lepiej niż te HD, bez przycinek.
Generalnie warto, polecam
 
Ostatnia edycja:

Coolek33

Member
Wgrałem V342, generalnie moje odczucia:

- System chodzi o wiele lepiej, pewnie jakieś smieci usunięte bo -200MB prawie,
- Sklep play wkońcu nie zacina po pewnym czasie,
- HDR chyba lekko lepsze,
- No i najważniejsze, IPTV zaczęło chodzić na m3u8, wszystkie kanały działają (HD również), lecz są lekko spowolnione, ale to już jest znak, że za rogiem IPTV będzie w pełni działać :)

Jedna ciekawostka, Canal+ 4K działa lepiej niż te HD, bez przycinek.
Generalnie warto, polecam
Co do tych śmieci to mogą być pozostałości po MTK. Tak pisał autor tego softowego posta na 4pda. Też jestem na V342. Kompilacja z 29 czerwca, zabezpieczenia z 5 maja.
 

coobah

Member
Bez reklam
Co do tych śmieci to mogą być pozostałości po MTK. Tak pisał autor tego softowego posta na 4pda. Też jestem na V342. Kompilacja z 29 czerwca, zabezpieczenia z 5 maja.
A jak ustawienia obrazu na tym sofcie?
Normalnie wygląda?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
A napisze ktoś jak z płynnością materiałów 4K (HDR) na YouTube i Prime Video na softach v34X..? Jak dotąd płynność w tych serwisach gwarantował jedynie soft v252/258...

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

tomwega

Member
Ja mam soft 321 na sygnale z tunera sat i tv z kolorami jest ok.
Ale jak odpalę kodi np.apk nc plus to takich cyrków z kolorami świat nie widział.
Zamiast żółtego to neonowy seledyn,kolory nie naturalne jaskrawe i przekłamane.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

coobah

Member
Bez reklam
To nie zmieniam z wersji v. 311, z której jestem zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Coolek33

Member
Na V342 małe Menu spod trzech kresek wygląda teraz tak...
f35a6be1f65ca998c351ea1139f28f40.jpg
 

Lechu1956

New member
U mnie na V342 telewizor wyszukuje wszystkie kanały naziemne i satelitarne. Co z tego jak po wyszukaniu wyskakuje wiadomość brak kanałów.Nici z oglądania. Nie pomaga ręczne, czy aktualizacja,powtórne skanowanie. Co dziwne po podłączeniu kablówki UPC( pakiet Start) telewizor wyszukuje i zapamiętuje kanały. Dobrze ,że kanały poprzednio skopiowałem. Po wgraniu listy z pena kanały satelitarne można normalnie oglądać. Natomiast przy naziemnej po chwili znikają kanały z mux-a z TVP. Pozostałe polskie i czeskie zostają.
Przy wejściu w ustawienia-aplikacje-dodatkowy dostęp jest jakaś wiadomość o PIP(obraz w obrazie).
Nie wiem jak to uruchomić. Kanały przy V342 można dodawać do następne(wcześniej nie było takiej możliwości). Dodałem po jednym kanale z naziemnej i satelity i za bardzo to nie działa. Już myślałem ,że wreszcie będę miał proste przejście z satelity na naziemną.
 
Do góry