TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

coobah

Member
Bez reklam
Aż zacząłem szukać w sieci opisów tego firesticka, żeby sprawdzić czym on mógłby mnie zainteresować i czym bije na głowę androida w TCL'u [emoji6]
 

Yahoou77

Member
Tym, że działa, nie zamula i jest na bieżąco aktualizowany. W przeciwieństwie do tego padła od TCL. Nasz tv tylko obrazem się broni, choć i tutaj nie ma cudów. Soft to dramat a będzie tylko gorzej, bo producent porzucił wsparcie tego modelu.
Mam Firestick 4K w 2 innych tv i działa to bardzo dobrze. Tv odpalam pilotem od Firestick i obsługuje wszystko. Pilota od tcl używam tylko jak chcę pooglądać TV naziemna/sat.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Może coś tam jeszcze wyżygaja, ale na pewno nie będzie softu dopracowanego i stabilnego.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

ulan

Member
hmm a obiecywali nowego android tv (chyba 10?? czy 11?) i cisza, miał być w 3 kwartale a tu kończy się 4 kwartał i cisza, hmm mam chińskiego playera zidoo zx9 i naprawdę starają się dopracować soft, reagują na zgłaszane problemy i sugestie, mają dobrą społeczność(forum), która jest pomocna, niestety TCL ma w dupie użytkowników, cokolwiek im się zgłasza to szukają wymówek, żeby nic nie zrobić, ja mam model teoretycznie przed rokiem flagowy czyli 65x10 i jestem zawiedziony ich podejściem...
 

qwertix

Member
Niestety też po części żałuje zakupu 65X10, tyle updatów obiecywali, miało być tak kolorowo i wyszło jak zwykle.
O ile obraz świetny tak obsługa multimediów kuleje i już nie jednokrotnie zastanawiałem się czy nie podpiąć miboxa, używam ich przy pozostałych tv i jak na razie wszystko śmiga.
Tylko śmieszy mnie że oprogramowanie boxa za 200zł działa dużo lepiej/płynniej niż w Tv za prawie 10tyś. Taka lekka żenada.
 

coobah

Member
Bez reklam
Może faktycznie idź w Amazon Firestick 4K MAX zamiast w miboxa kolejnego.
Dla mnie to nie jest nic nadzwyczajnego, że wsparcie siada po pewnym czasie. Jak miałem kiedyś LCD Samsunga, to powiadomienia na ekranie były tylko z informacją jaką kolejną aplikacje czy usługę odłączają :)
 

barteksquall

New member
Ale jakie wsparcie? Tu wsparcia nie ma od samego początku. Mam EP680 od dwóch lat i pomimo aktualizacji, które nie wiadomo co wnosiły, od początku są problemy z softem które nie zostały usunięte. Nadal nie działa soundbar po hdmi arc, po optyku daje opóźnienie na ustawieniach innych niż PCM, zdarza się, że jakaś aplikacja się wywali w trakcie filmu, nie da się wyłączyć dźwięku na głośniczkach tv, jedyne wyjście to ściszenie na 0,a wtedy ciągle wyświetla się ikonka przekreślonego głośnika, o ogólnej wydajności nie wspominając itp. itd. Ciekawe czy apka RakutenTv już działa. Android w mojej starej Bravii z okolic 2015 r. działa lepiej i stabilniej niż tutaj, mimo że od lat nieaktualizowany to wszystko działa. Obraz obrazem, ale płynność też nie powala. Ja z marki Tcl się wyleczyłem i przy następnym zakupie nawet mi przez myśl nie przejdzie żeby coś od nich brać niezależnie od ceny.
 

maciekmm

Member
Od dwoch lat wypuscili tylko jedna aktualizacje przez OTA i moze ze dwie na swojej stronce. Reszta softow pochodzi cholera wie z jakiego zrodla bo nie sa one oficjalne. Teraz juz nawet i te nie wychodza... Zaluje ze dalem sie namowic na tcl. Sony to jednak Sony. Nigdy wiecej zadne inne wynalazki...
 

andyd970

Member
Ja to już olałem te ich aktualizacje i kupiłem firesticka 4k max i wreszcie wszystko działa bezproblemowo a tv ec780 służy tylko jako wyświetlacz:):)problem z głowy.
 

Tgold

Member
Panowie jak podłączyć firestica 4k max i soundbar raydanz 9030 do TCL EP680 żeby można wszystkim sterować jednym pilotem ? Jest taka możliwość ?

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 
Do góry