50ep640 Brak dźwięku przez hdmi

gabin26

New member
Kupiłem telewizor jak w temacie. Wczoraj przyszedł. Do tego podłączyłem dekoder Sagemcom od multitoomu nc+. Problem w tym że po przełączeniu na to źródło HDMI obraz jest a dźwięku brak. Dźwięk normalnie jest na aplikacjach androida, ale na dekoderze nc+ już nie. Trochę mnie już szlak trafia. Zmieniałem kablę i wejścia hdmi i nic.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Napisz to jakoś po kolei. Ja zrozumiałem, że źródłem ma być tv a nie ma dźwięku dekoderze... To chyba się nie da. Może jakoś przez ARC
 

gabin26

New member
Nie. Po prostu nie ma dźwięku gdy chcę oglądać coś z dekodera nc+. Jeśli włączam jakiegoś YT z telewizora jest ok. Może muszę jakiś soft zaktualizować?
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Nie. Po prostu nie ma dźwięku gdy chcę oglądać coś z dekodera nc+. Jeśli włączam jakiegoś YT z telewizora jest ok. Może muszę jakiś soft zaktualizować?

W pierwszym poście pisałeś
Dźwięk normalnie jest na (...), ale na dekoderze nc+ już nie
Teraz stało się jednoznaczne

Czy sprawdzałeś czy jakiekolwiek inne urządzenie otzyma dźwięk z dekodera?
Opis wskazuje na awarię; tylko czy dekoder czy tv to już musisz sprawdzić.

Są jeszcze zaawanasowane ustawienia HDMI i tam można zmieniać parę szczegółów, ale szansa jest mała by pomogło.
 

gabin26

New member
Achtung! TV TCL 50EP640 nie pracuje poprawnie z dekoderem nc+ Sagemcom dsi83. U mnie brak dźwięku jak piszę wyżej. Inny model dekodera nc+ działa poprawnie.
 
Do góry