65EC780 Skaczące obrazy

seboos

Member
Witam

Jakoś na koniec roku zakupiłem 65EC780. Zauważyłem że w bajkach skacze obraz (nie zauważyłem tego w filmach, może nie jest to tak zauważalne nie wiem) ale w bajkach już to mocno widać.
Czym to może być spowodowane? Może to wina jakości video w tv (netfilx/ipla) i dla tego takie coś się dzieje i niepotrzebnie panikuję?

W załączeniu video
https://vimeo.com/399220575
 

seboos

Member
Nie jeszcze nie zdążyłem zadzwonić do Marka w tej sprawie.
Zauważyłem że bajki kreskowe disneya też skaczą i czasem te z netflixa też wychwyce.
Próbowałem tryb gra. Tryb sport. Nic nie pomaga. Jest jeszcze opcja uplynnienia ale też nie pomogło.
Podejrzewam ze to kwestia klatek źródła.
Później sprawdzę oprogramowanie.

Pozdro
 

maciekmm

Member
Niestety ten typ tv juz tak ma. Z tego co czytalem rowniez na innych forach to nawet nieoficjalne oprogramowanie v288 tego nie naprawia. TCL niestety nie podchodzi do oficjalnej publikacji poprawek zbyt powaznie wiec poprostu chyba musimy sie pogodzic z powaznymi niedociagnieciami albo masowo oddawac telewizorki do serwisu dopoki sa jeszcze na gwarancji. Moze wtedy firemka TCL troche zmadrzeje...
 

Pinto19

New member
Na najnowszym sofcie v411 na 55EC780 nadal klatkuje... Może Android 10 pomoże ?? Mam w drugim pokoju 32ES580 i tam takiego problemu nie ma...
 
Do góry