Znamy już ceny TCL Qledów serii C715 na rok 2020

proxxik

New member
Z pełną świadomością problemów z 4k (poczytałem forum) zamówiłem 65c715 w całkiem fajnej cenie. Czy mógłbym prosić o informacje na temat ustawień obrazu oraz najbardziej stabilnej (polecanej) obecnie wersji firmware?

Mam drugie pytanie, czy ktoś sprawdzał jak ten telewizor sprawuje się z soundbarem tcl ts9030, czy posiadanie zestawu pozwala wyeliminować np. jeden pilot? Oraz jak najlepiej połączyć tv z soundbarem aby uzyskać najlepszy efekt?

Dziękuje za pomoc
 

firefl

Active member
Bez reklam
@kapustaadria
Przeczytaj regulamin pkt 15. Zapoznaj się z pojęciem netykiety.
Dla mnie powtarzanie tego samego pytania w różnych wątkach to forma spamu!
 

konradbp

New member
https://youtu.be/o0RLgLbVtvw. Wersja v333. Raczej to nie wina neta.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Ciężko ocenić jakość materiału z TV z powodu drgań ręki.
W czym problem?

Ale fajnie byłoby gdyby ktoś kto testował różne softy zdradził który na obecną chwilę jest najlepszy. Ja jadę na oficjalnym 321 i mam zastrzeżenia do klatkowania materiałów na YT w 4k. Netflix chyba jest ok, chyba ponieważ jeszcze za mało testowałem.
 

kapustaadria

New member
Ja testuje obecnie v333 i android sam w sobie chodzi jak na mi box ale jest problem z filmami na yt 4k np costarica ścina niemiłosiernie lub z klatkowaniem w netflix 4kuhd np spider man spadają klatki tak z 4 /5 razy podczas seansu, widoczne w dynamicznych scenach.


Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

konradbp

New member
No to w takim razie wersja 333 się nie nadaje. Mi na 321 też tnie ale czy niemiłosiernie? Raczej nie :)
W sumie co za różnica czy tnie mocno czy lekko - nie ma prawa się zacinać i oczekujemy od producenta naprawy softu.
 

firefl

Active member
Bez reklam
To jakieś hobby? Znaleźć materiał, który się źle odwarza by się dołować własnym telewizorem?
Telewizor ma działać dobrze na co dzień. Dema sprawdzające wydajność nie mają znaczenia.
 

kapustaadria

New member
Sek w tym że w netflix rozdziałkach 4k też obraz szarpie a tv kosztuje nie mało wiec powinien działać dobrze a nie klatkowac w rzeczy której sama firma się chwali prawda? A po co wrzucam materiały? A żeby inni zobaczyli jak wygląda to u nich i żeby przestrzec innych?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kapustaadria

New member
Tak samo mam film BAD BOYS for life w 4k hdr na dysku 50 gb kopia mkv i też niezaleznie czy mx Player czy vlc czy systemowy film nie jest płynny.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Eryk555

New member
Telewizja IPTV też nie działa.Tnie niemiłosiernie i zawiesza tv. Pomaga tylko wyłączenie z prądu.
Jest jakiś soft do IPTV?
 

kapustaadria

New member
Tak sobie czytam powoli i zastanawiam się czy nie dokonać zwrotu tego c715 bo to dramat , wymagam tylko żeby netflix nie klatkwoał w 4k oraz filmy z dysku mkv 50gb chodzily dobrze bo te filmy na yt 4k 60fps nie oglądam tak tylko test włączyłem a ze tnie to mało istotne
 
Do góry