Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

ces-20-tv-qled-ultra-hd-4k-tcl-c815-qled-hdr-dolby-vision-hdr10-dolby-atmos-android-tv_prev_01544225.jpg


Seria C815 Qled z głośnikiem Onkyo

Informacje ogólne C815

Quantum Dot Display Technology
Dolby Vision and Dolby Atmos
HDR 10+
Onkyo Audio System
TCL AI-IN
Far-field Voice Control
Latest Android OS
Full-Screen Design


5901292514051_h_f_l_1
Przypomnienie o najważniejszych cechach TCL 55C815:

• 10-bitowy panel

• Panel 100 Hz

• panel LCD

• Panel Ultra HD / 4K

• Procesor: czterordzeniowy

• Funkcja poprawy kontrastu Mega Kontrast

• Funkcja szerokiej gamy kolorów

• Funkcja UHD Color Extender

• Funkcja bramy multimedialnej UPnP (DLNA)

• Funkcja DVR

• funkcja ARC

• Kompatybilność HDR10 i HDR HLG

• Kompatybilność Bluetooth

• Kompatybilność z HDR10 +

• Kompatybilność z HDR Dolby Vision

• Kompatybilność z HDCP 2.2

• Kompatybilność z Wi-Fi

• Kompatybilność z HEVC

• Kompatybilność z HBBTV

• Kompatybilność z CEC

• Kompatybilność z Canal Ready

• Multimedia Smart TV Android 9.0 (Pie)

• Multimedialny asystent Google

• System podświetlenia LED Edge Local Dimming

• Tuner DVB - T2

• Tuner DVB - C.

• Tuner DVB - S2


5901292514051_h_o_l_0


CENY :


75C815 za 7499 zł

65C815 za 4799 zł

55C815 za 3499 zł
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Nie jestem zwolennikiem TCL z przyczyn wiadomych ( niedopracowany soft i problemy z nim ) nie wiem jak będzie w tych modelach ale gdyby było ok na poziomie ( w normie ) nad tym 55C815 bym się zastanowił nad zakupem ? Panel 120 Hz ...
 

Desverger

New member
Wreszcie poszli po rozum do głowy i nie traktują Europy jako trzeci świat, tj. w końcu wzorem rynku USA dadzą nam TV z panelem 100 Hz. Ciekawe jak będzie z softem bo tu jak kolega Karol1976 wspomniał różowo nigdy nie było. TCL wcześniej kojarzył mi się zawsze z fajnym designem i... to na tyle. Smużenie, zwiechy, narzekanie klientów. Mini LED jawi się jako coś co jest w stanie konkurować z OLEDEM, tu mamy QLED, który może wieść prym w klasie LCD. TCL-u pamiętaj: fajna aluminiowa obudowa to nie wszystko!
 
Mam TCL C7006 i mimo problemów z softem swego czasu to bardzo porządny telewizor i w sumie nie boje się tej marki. A czytając problemy ludzi z Sony, Philipsem (czyli Android TV) to w sumie każda marka ma swoje problemy.
 

martingg

Member
wiem, cena za 75c815 bardzo atrakcyjna :) w sumie kosztuje podobnie co Q60 75 od samsunga obecnie, ciekawe jakby wypadł w bezpośrednim porównaniu z nim. Poczekam chwile i zobaczymy jakies testy
 

feromann

Member
Ceny fajne,teraz trzeba trzymać kciuki,żeby takie pozostały,bo tak ogólnie robi się nieciekawie i żeby nas nie dopadła recesja-fabryki stoją,złoty traci na wartości.
 

radoskur

New member
Niby matryca szybsza i jest lokalne wygaszanie ale tylko krawędziowe... Przy FALD i 120hz cena byłaby w zasadzie na tym samym poziomie co u konkurencji lub naprawdę bardzo niewiele niższa. TCL już wcale takie tanie jest :)
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
matryca 120hz kosztuje niestety ale jest przynajmniej wybór..płać więcej za 120hz jak jesteś wybredny albo płać mniej za 60hz jak Ci to wystarcza
 
Do góry