Tv 65x10 tcl

agmuz

New member
witam - pojawił się na rynku zapowiadany mini led od TCL jeśli ktoś na niego poluje jest na ceneo - rtvinfoagd 7 999zł (legitny ten sklep?) , w neonet 12 999zł
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz być spokojny, naprawdę wielu członków forum posiada je już w domach. Warto, bo to extra telewizor .
 

martingg

Member
jak nie grasz jak pro/multi w FPS to imo nie zauważysz różnicy 60fps vs 120fps.

Dodajmy fakt iz np. XsX jest 2x mocniejszy od X1 X ktory obecnie daje rade w 4k ale w granicach 40-45 FPS (mam go i nie widze problemów z 40-45fps) w większości tytułów, oczywiście są wyjątki gdzie mamy 60 FPS w 4k :) ale nie ma ich tak dużo.

Imo zanim developerzy nauczą się wyciągać max z takiego XsX to trochę minie rok moze dwa? Kto to wie. Osobiście sam się biję z myślą czy czekać rok i jednak już kupić z hdmi 2.1 bo jak na razie tylko flagowce to mają i to niektóre czy jednak ponieść się fantazji i iść w kierunku 75c815 :)

Nowa Forza ma byc wypuszczona razem z XsX podobno 60fps w 4k przy 70% mocy XsX

Sam nie wiem.
 
Ostatnia edycja:

Zoreusz

New member
Bierz z hdmi 2.1. Moim zdaniem kupując nowy TV i będąc graczem to kwestia nie do pominięcia. Ale zrobisz jak uważasz ;-)
 
Tylko, tak naprawdę chyba żaden z TCL nie będzie miał HDMI 2.0 w tym roku co mnie trochę smuci, a lubię tę marke. Konsolowo jestem casualowym graczem, ale za to z żoną dużo oglądamy filmów i ten X10 to pogodzenie naszych pasji ;P.
 

martingg

Member
chyab tylko ten 8k cena pewnie kosmos, ciezko o taką informację niestety

TCL nie zapomina o najnowszych trendach pod konsole obecnej i nowej generacji. Telewizory firmy z 2020 roku mają zawierać porty HDMI 2.1, a także wszystkie funkcje stworzone z myślą o graczach, w tym automatyczny tryb gry (ALLM), Variable Refresh Rate (czyli mechanizm zapobiegający rozrywaniu się ramek, minimalizujący opóźnienia i stabilizujący klatkaż), a także HGiG (nowy tryb dynamicznie korygujący HDR w grach) i wsparcie 120 Hz przy 4K.
 
Tak, 8k narazie nawet nie biorę pod uwagę. Jest jeszcze oled lg c9 w tym budżecie ale chyba zostanę przy TCL. Za miesiąc będę myślał.
 
Do góry